1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ДНК

Дискусија во 'Канта' започната од white.angel, 19 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. white.angel

  white.angel Активен член

  Се зачлени на:
  19 август 2012
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Дали некој знаи како се вика плавава типка во спотот на ДНК и врчак навлечен на тебе и општо што мислите за нив ? :) http://www.youtube.com/watch?v=VeXPYddcb4E
   
 2. yeah

  yeah Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  64
  мислам Елена но не сум сигурна
   
 3. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  12.957
  Допаѓања:
  75.630
  Пол:
  Женски
  Која е не знам, а ваквите што се соблекуваат јавно сите да ги гледаат, за мене се евтини дрољи. Мора и такви да има, тоа е. Спотот треба гледаност да има, тие привлекуваат.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.