1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ДОМАШНИ МИЛЕНИЧИЊА....САКАМ,ПОДАРУВАМ <3

Дискусија во 'Канта' започната од barca89, 18 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. barca89

  barca89 Активен член

  Се зачлени на:
  18 декември 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
 2. J.Ivanoska

  J.Ivanoska Популарен член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2011
  Пораки:
  475
  Допаѓања:
  1.688
  Пол:
  Женски
  Во мојот компјутер ли е проблемот или овде горе нема ништо напишано??? 1. местото на темата не е тука, 2 освен наслов треба да напишеш и ... поднаслов :D (така да речам) и 3. сакаш или подаруваш?? :D
   
 3. barca89

  barca89 Активен член

  Се зачлени на:
  18 декември 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  прв пат отворам тема,не сум добро упатен .. сакам некој да ми подари маченце и тоа е тоа ако има некој заинтересиран нека пиши :$ :) :) :)
   
 4. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.640
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.