1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ДРОН

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од SummerGirl12, 6 декември 2019.

 1. SummerGirl12

  SummerGirl12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2016
  Пораки:
  393
  Допаѓања:
  214
  Пол:
  Женски
  Девојки незнам дали има ваква тема,но ако има слободно избришете ја.Мене ме интересира дали е вистина тоа дека е забрането да се снима со дрон.Дали е тоа точно и ако е каде јас треба да се обратам за тоа?Мислам на снимање пример на места каде што патувам,плажи,планини и сл!!!Поздрав девојки