1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ДСМУ "Јане Сандански" - Штип

Дискусија во 'Образование' започната од skinnylove, 17 август 2015.

 1. skinnylove

  skinnylove Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 ноември 2013
  Пораки:
  209
  Допаѓања:
  461
  Видов нема тема за нашево школо. Пофалби, поплаки, кој е запишан, кој сакал да се запише, оговарање на професори, се е добродошло :D
   
 2. real madrid

  real madrid Активен член

  Се зачлени на:
  23 август 2016
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  66
  Пол:
  Женски
  Една другарка сака да се запише забен-техничар па прашува колку поени и треба за да се запише ќе може ли да кажете. Благодарам однапред.