1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ДУПЕР

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од Dream-Girl, 7 ноември 2018.

  1. Cinderfakinrella

    Cinderfakinrella Популарен член

    Се зачлени на:
    17 ноември 2016
    Пораки:
    957
    Допаѓања:
    7.433
    Пол:
    Женски
    Ду(о)пер
     
  2. DAngel

    DAngel Форумски идол

    Се зачлени на:
    19 март 2011
    Пораки:
    11.211
    Допаѓања:
    56.925
    Па одма сите тоа го збореа. Го видов. Тоа што не се ни бранат доволно кажува, нели? Верувам дека не излажале. Интересен ми е моментот што фатија сите Бобан да го критикуваат, а не големите мажи што си дале за право да се обидуваат да раководат со НЕЧИЈ ЖИВОТ, побогу.
    Се согласувам со тебе дека песните им беа тотално без везе, ама тоа е најмалку битно. Оној другиот момент... Аууу, човече...
    Девојката ќе развие кариера. Има некој проект со МКЦ, таа е и единствена способна во бендот. Сум ја слушала во филхармонија на настани, ако не се лажам. Од овие двајца ништо нема да биде.
     
    На Someonespecial, Cinderfakinrella, Mishela и 2 други им се допаѓа ова.
  3. Bitter-Sweet

    Bitter-Sweet Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 мај 2010
    Пораки:
    13.148
    Допаѓања:
    76.576
    Пол:
    Женски
    Полоша причина за распад на бенд не сум сретнала. Имале проблем со нејзиното одење на концерт. :drunk: Што им е гајле нив таа приватно каде оди и што прави. :?: Не научиле дека не се меша личен со професионален живот. Не се прават сериозни работи (во случајов градење музичка кариера) со недоволно созреани луѓе.
     
    На buba4e89, Anie93, elimkd и 3 други им се допаѓа ова.
  4. elimkd

    elimkd Форумски идол

    Се зачлени на:
    25 октомври 2012
    Пораки:
    7.850
    Допаѓања:
    47.948
    Пол:
    Женски
    Колку надежни и талентирани дечки а толку глупави. Ден денес ми е криво за распадот