Давање часови на ученици

Дискусија во 'Барање работа' започната од Natalyy123, 11 септември 2018.

 1. Natalyy123

  Natalyy123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 март 2017
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  146
  Пол:
  Женски
  Здраво :) Од Скопје сум студентка втора година и би сакала да давам часови на основци по хемија. Околу која цена се движат часовите по хемија?