1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дадилка тепа мало бебе во Скопје

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од eloves, 9 септември 2015.

 1. eloves

  eloves Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2013
  Пораки:
  2.666
  Допаѓања:
  7.603
  Пол:
  Женски
 2. IveBrajan

  IveBrajan Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2014
  Пораки:
  267
  Допаѓања:
  592
  Леле луѓе се потресов, и мене жена ми го чува детето. Раце ми се тресат. Јес да имам цело време некој дома ама пак. Ау не можам....
   
 3. Bridget

  Bridget Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 декември 2013
  Пораки:
  7.187
  Допаѓања:
  106.219
  ^
  Штотуку го сретнав на фб, не можев да го догледам, вампирка стара.
  И без видеово, јас мое дете само со друг непознат во куќа не би оставила никогаш, толкава доверба имам само во сопругот нормално, и моите родители. Во неговите не толку:shake::tmi:
   
  На kikin, blueberry93, crazylady и 5 други им се допаѓа ова.
 4. kim.k

  kim.k Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  1.712
  Допаѓања:
  14.422
  Пол:
  Женски


  Не знам дали смее да се објави видеово, ама мислам дека не е проблем.
  Глупача, ми се згади дур гледав. Оваа да се обеси треба :puke::@
   
 5. eloves

  eloves Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2013
  Пораки:
  2.666
  Допаѓања:
  7.603
  Пол:
  Женски
  Го имам објавеното истото погоре ама нема врска, ако не треба нека се избришат.
  Мислам дека беспарицата си го прави своето и луѓето се нафаќаат се и сешто да работат само за да дојдат до некој денар. Вистина е дека не секој може со деца и не секој знае како треба. За да се чува едно дете пред се многу внимание, трпение, посветеност и љубов.
  Колку девојки во темата неподнесување на деца се изјасниле дека не поднесуваат деца, освен братучеди, внуци и блиски роднини и ете некоја таква утре ако нема што друго ќе се пријави да чува дете.
   
  На Girl-Rabbit, blueberry93, Ekstaza и 3 други им се допаѓа ова.
 6. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.502
  Допаѓања:
  10.371
  Пол:
  Машки
  monstrum
   
  На wanderlust му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Daleron

  Daleron Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2014
  Пораки:
  2.996
  Допаѓања:
  16.398
  Пол:
  Женски
  На kikin, Gosh, blueberry93 и 7 други им се допаѓа ова.
 8. Mariangel

  Mariangel Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2015
  Пораки:
  2.648
  Допаѓања:
  46.898
  Пол:
  Женски
  На ♡Vildana♡ и Bebulleee им се допаѓа ова.
 9. Aleks1234

  Aleks1234 Активен член

  Се зачлени на:
  25 август 2015
  Пораки:
  94
  Допаѓања:
  93
  Пол:
  Женски
  Ццццц немам коментар!!!! Страшно
   
  На Mariangel му/ѝ се допаѓа ова.
 10. kukla21

  kukla21 Мама Член на тимот

  Се зачлени на:
  4 август 2013
  Пораки:
  23.646
  Допаѓања:
  108.348
 11. Bebulleee

  Bebulleee Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 март 2014
  Пораки:
  4.360
  Допаѓања:
  20.686
  Пол:
  Женски
  @Mariangel
  И јас го гледав сега, го има и на фемина тука ... Каква жена е бре оваа? Има ли совест? цццц
   
  На Mariangel му/ѝ се допаѓа ова.
 12. WORRIED.BT

  WORRIED.BT Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 декември 2012
  Пораки:
  2.142
  Допаѓања:
  87.644
  Пол:
  Женски
  Леле далерон,сега пред малку го изгледав .. Толку сум се испотресла што се расплакав кога ја слушнав како му вика и го тепа бре,бебе туѓо се осмелила рака да крене на бебе...би ја задавила без око да ми трепне...стока!ја плаќаш за да ти се иззживува над чедото...прашинка не дозволуваме над децата да падне,јас не сум ги удрила а некоја стока да ми го малтретира...јака им душа на родителите како се воздржале да не ја убијат
   
  На crazylady, makedonkamak, cresa-jagoda и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 13. Pcelka94

  Pcelka94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2015
  Пораки:
  1.204
  Допаѓања:
  4.385
  Пол:
  Женски
  Немам зборови :x ужас , за овие ваквите каменување на сред плоштад , а недај боже да ми била оваа на мое дете дедилка па кој не ја камшикува гола по цели улици :ninja:
   
  На Mariangel му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.902
  Пол:
  Женски
  Леле вештерка стара :envy: ццц се изнаплакав. Се надевам дека ќе биде најстрого казната :!:
  Ми се гади од вакви стари бабишта :puke:
   
 15. nena2010

  nena2010 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  7.182
  Допаѓања:
  47.071
  Пол:
  Женски
  Немам зборови да опишам колкав гнев и немоќ осеќам. Леле како би и отишла и да ја акнам од земја додека мајчино млеко не поплука. Монструм!!!
   
  На crazylady, makedonkamak, okcenzi и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 16. DeepBlue

  DeepBlue Популарен член

  Се зачлени на:
  21 мај 2011
  Пораки:
  758
  Допаѓања:
  1.095
  е шо беше толку монструозно жити се?
  јас кога го читав насловов очекував влечење тегнење шлапање јако
   
 17. kristina.k

  kristina.k Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2011
  Пораки:
  5.071
  Допаѓања:
  25.148
  Пол:
  Женски
  Јас не можам да го гледам сега, само од што прочитав коментари ме боли душата и ми се плаче. Максимум казна за таа жена монструм и по некоја воспитна да јаде секој ден в затвор. Кој знае колку други вакви ненормални има..
   
 18. Viktorijaaa5

  Viktorijaaa5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 октомври 2013
  Пораки:
  4.394
  Допаѓања:
  71.948
  Пол:
  Женски
  Оваа не е ништо за тебе ?
  Премногу е за толку мало бебе ... да го допреш посилно му се познава модринка а не пак да го удираш ...
  Катастрофа,се згрозив !
   
  На blady, crazylady, sweetgirl358 и 15 други им се допаѓа ова.
 19. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.902
  Пол:
  Женски
  Дип ај прочитај се што напиша..
  Утре здравје твоето дете вака некоја да го плеска и удара твоето дете шо ќе направиш? Ќе ја тапкаш по рамо и ќе си речиш ајде бе за 2-3 шамара сеа ќе се прајме.
  Па бебе е тоа, плаче а ако она не е способна да го трпи неговиот плач шо се нафатила да го гледа.
   
  На samovila.red., crazylady, Lella и 21 други им се допаѓа ова.
 20. ***nekoja***

  ***nekoja*** Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 август 2015
  Пораки:
  496
  Допаѓања:
  873
  Пол:
  Женски
  аааааааааааааааа такви заслужуват смрт бе како можат бре....имав гледано исто една дадилка како тепа едно дете ама буквално го газеше но подоцна кога си дојдеа родителите таткото на малото ама летва крсесе од неа ја газесе од ќотек и оваа исто заслужава ајјјјјј бог да ги казни таквите без душа