1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дадилка тепа мало бебе во Скопје

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од eloves, 9 септември 2015.

  1. rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

    rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Популарен член

    Се зачлени на:
    22 јули 2012
    Пораки:
    959
    Допаѓања:
    4.030
    Пол:
    Женски
    Го изгледав и се запрепастив. Страшно !!
    Оваа жена доживотен затвор треба да добие. Срцево мислам ми се скрши солзи ми се сеуште очите :u:
     
  2. Giovanna

    Giovanna Популарен член

    Се зачлени на:
    20 јануари 2011
    Пораки:
    1.940
    Допаѓања:
    10.073
    Од мравка слон? Не знам што да ти кажам стварно...освен дека се надевам дека тролаш...
     
    На crazylady, Addy, cresa-jagoda и 8 други им се допаѓа ова.
  3. IronLady

    IronLady Форумски идол

    Се зачлени на:
    24 август 2014
    Пораки:
    2.008
    Допаѓања:
    34.178
    Пол:
    Женски
    Лелел ептен жално ;( ;(
    Едвај го изгледав целото видео :(
    На лице место ќе ја остаев вештеркава психопат да бев на нивно место:@:@ :@
     
    На sanjaeva му/ѝ се допаѓа ова.
  4. kallias

    kallias Популарен член

    Се зачлени на:
    22 ноември 2010
    Пораки:
    3.782
    Допаѓања:
    6.983
    Lelee zgrozena sum od videoto so bebenceto mi se ide od tuka preku ekranot da ja zadavam vesterkata auuuuuu taka da ja tepaat nea i da ne prestanuvaat se dodeka ne pusti dusa smrdla gubrosana :devil: lelele lugjeee site vie koi imate dadilki vnimavajte mnoguu na kogo si go poveruvate svieto cudo, gledate ima sekakvi po ovoj svet :puke:
     
    На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
  5. nena2010

    nena2010 Форумски идол

    Се зачлени на:
    21 декември 2010
    Пораки:
    15.113
    Допаѓања:
    100.248
    Пол:
    Женски
    Мене не фати страв дека ќе се угуши кога го зема у раце. Стока дефектна. Кажете ја со име и презиме!!
     
    На crazylady, sanjaeva и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
  6. QweenSM

    QweenSM Форумски идол

    Се зачлени на:
    18 декември 2013
    Пораки:
    3.902
    Допаѓања:
    30.639
    Пол:
    Женски
    Дај бе стварно кажете ја со име и презиме да и го направеме истото, гнасааа!!
    Ми се иде преку компјутер да ја задавам! А за тебе Deep, незнам искрено што да кажам, и јас се надевам дека само не зафркаваш..
     
    На Kaley, Wild Ones, sanjaeva и 2 други им се допаѓа ова.
  7. m.i.g

    m.i.g Популарен член

    Се зачлени на:
    21 декември 2012
    Пораки:
    1.074
    Допаѓања:
    5.777
    Пол:
    Женски
    Сигурно е пораснат и тој вака,па само тој начин за понашање спрема дете го знај....очигледно е многу искомплексиран и не му обрнувајте повеќе внимание,се гледа дека е на форумов само за да оди контра на сите ;)
     
    На sanjaeva му/ѝ се допаѓа ова.
  8. Someonespecial

    Someonespecial Free-minded aesthete

    Се зачлени на:
    17 ноември 2012
    Пораки:
    13.088
    Допаѓања:
    163.456
    Пол:
    Женски
    Не можам да се воздржам, сo oглед на твоето однесување на чет и по темите не ни очекувам некогаш нешто нормално од тебе да прочитам на форумов, ама ова е дно дна...
    Човече дали ти се читаш што пишуваш уопште? (facepalm) Се надевам дека само тролаш и сакаш да провоцираш како и секогаш, инаку тешко на детето на кое би му бил родител. Немам коментар еј, еве петнаесетина минути ме држи нервоза, толку сум згрозена што од видеово, што од твоиве коментари... :@
    Он топик: секогаш се потресувам од вакви видеа и не можам ни да ги изгледам до крај, мислам дека нема поголеми психопати од оние што можат да кренат рака на најневино суштество. Душиче мало... ;(
     
    Последна измена: 9 септември 2015
    На WORRIED.BT, crazylady, vitamina и 21 други им се допаѓа ова.
  9. mariz

    mariz Форумски идол

    Се зачлени на:
    17 март 2014
    Пораки:
    15.551
    Допаѓања:
    72.391
    Пол:
    Женски
    Se utepav od placeenje :( Luudaca!!!
     
  10. N.Kety

    N.Kety Популарен член

    Се зачлени на:
    22 јануари 2012
    Пораки:
    1.219
    Допаѓања:
    1.763
    auuuuuu ne mi se veruva glupaca nekojaaaa... nedaj boze nekade ovaa da ja sretnam ufff ke ja utepam vesterka edna kako moze taka,nikoj ne ja teral da odi deca da cuva ako ne e sposobna. guska edna
     
    На makedonkamak му/ѝ се допаѓа ова.
  11. ocicka2014

    ocicka2014 Популарен член

    Се зачлени на:
    27 јуни 2014
    Пораки:
    4.068
    Допаѓања:
    13.143
    Пол:
    Женски
    Ти се слушаш (читаш) ли што зброуваш (пишуваш)????
     
    На sanjaeva му/ѝ се допаѓа ова.
  12. Umbrella22

    Umbrella22 Форумски идол

    Се зачлени на:
    6 август 2012
    Пораки:
    3.951
    Допаѓања:
    33.918
    Пол:
    Женски
    Дип едно е родител да удри дете, друго е странец, родителот сигурно нема вака крвнички да го удри детето. Бебчето е само 9 месеци ни под разно не смее така да се чува бебе, се треска ли така, се маваат ли толку јаки шамари, кога го стегаше на градите се мислев ќе го угуши :(
    Утре здравје кога ќе бидиш родител дали вака ќе викаш.

    п.с. ако имаш девојка, не и го кажувај ова, ќе ја изгубиш!
     
    На samovila.red., ku4ence, WORRIED.BT и 5 други им се допаѓа ова.
  13. PogbaPol

    PogbaPol Популарен член

    Се зачлени на:
    27 мај 2015
    Пораки:
    2.511
    Допаѓања:
    10.355
    Пол:
    Машки
    Да сум некој и нешто во земјава наша, ќе воведам закон за психички тест пред да раѓа жената, дали е во ред да го гледа детето..
    Не може секој да биде мајка бре !
     
  14. Dreams11

    Dreams11 Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 ноември 2014
    Пораки:
    171
    Допаѓања:
    779
    Пол:
    Женски
    Сопругот ме вика дојди да видиш нешто......јас одам а видеото во моментот кога вештерката удира во релаксатор а бебето ни глас не пушта го ЛуЛа* и се иде од земја да го тресне....му викам де бе ај воа нешто наместено е нема бебе таму(до сега не сум верувала дека има вакви психопати и кај нас,научени да гледаме видеа у америка ова у русија она и сл)......и после коа го извади леле душичка :worried: леле мајко вистина било....;(:worried:
     
    На sanjaeva му/ѝ се допаѓа ова.
  15. kallias

    kallias Популарен член

    Се зачлени на:
    22 ноември 2010
    Пораки:
    3.782
    Допаѓања:
    6.983
    Ma nenormalna breejj bolna za vo ludnica e vesterkata, srceto seuste ne mi e na mesto otkako go poglednav videoto :sweat: Na besilka pothitnoooo
     
  16. ALISA0000

    ALISA0000 Форумски идол

    Се зачлени на:
    15 февруари 2014
    Пораки:
    13.552
    Допаѓања:
    151.159
    Не си ништо подобар од женава штом така размислуваш ,по твое што треба да се деси за да биде монструм?да го тресне од земја ?да му стави нога на гради да го притиска и гази?
    виде ли како му ја смачкува главата па тоа бебе нема оформено череп ,виде ли како го лулаше како маваше по него детево сирото немаше глас да плаче
    срамота засрами се што вакво нешто испаднало од тебе и искрено дај боже никогаш да не ти даде Бог дете
     
    На ku4ence, WORRIED.BT, crazylady и 10 други им се допаѓа ова.
  17. mariz

    mariz Форумски идол

    Се зачлени на:
    17 март 2014
    Пораки:
    15.551
    Допаѓања:
    72.391
    Пол:
    Женски
    Kjuti nemozam da se smiram, si goo guskam bebus, pa ii deeka isto bodii imame takvo :( Luda go pokriva preku glava, toa kjuti taa go mava :(
     
    На makedonkamak му/ѝ се допаѓа ова.
  18. kallias

    kallias Популарен член

    Се зачлени на:
    22 ноември 2010
    Пораки:
    3.782
    Допаѓања:
    6.983
    Abe mi se ide od tuka da ja zakolam ejjj nenormalna, taka na svoite deca neka im pravi ama boli za svoeto, a tugjoto e tugjo neli??? GLUPACA smrdliva kaj ja nasle kutrite roditeli leleee ne sakam vo koza da im bidam se ezam od samata pomisla, jas licno bi ja zadavila so rakA ]:)
     
    На mariz му/ѝ се допаѓа ова.
  19. AutumnRain

    AutumnRain Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 август 2015
    Пораки:
    63
    Допаѓања:
    50
    Пол:
    Женски
    Го гледав видеото и крвта ми зоври. Да постоеше начин преку екран да влезам таму, на место би ја утепала. Само нездрав човек може така крвничи да се однесува кон дете. Да КРВНИЧКИ. Зар не видовте како го крева, како го плеска и силно *НАПАДНО* му го ниша релаксаторот! Па БЕБЕ е не е кукла. И зборот монструм е баш за неа.
    За бебенцето ми е многу жал, прочитав дека има траума. ;(
     
    На tamche995, sanjaeva и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
  20. Val-Dim

    Val-Dim Форумски идол

    Се зачлени на:
    2 ноември 2013
    Пораки:
    1.748
    Допаѓања:
    60.953
    Видеото за монструм дадилката од Скопје го видов кога отворив Фемина... Не ми се веруваше!!!
    Зар и кај нас има вакви луѓе? Очигледно ДА!!!
    Ова е доказ колку е ризично да му се довери дете на некој непознат!!! Или на некој што добил „препорака“ од претходно „чување“ на деца по дома!!! Да не била поставена камерата дома немало да се дознае за стравотиите што оваа жена ги правела!!! И прашање е колку долго време траело ова малтретирање на бебето - го чувала пет месеци... Страшно... Самата помисла колку време го тепала малото бебенце ме вознемирува!!!
    Можеби постојат и други вакви „дадилки“ но не се откриени... Да се надеваме дека оваа е единствен случај... А казната,,, па судот треба да и ја даде максималната казна што е предвидена со законот!!! Се надевам дека таткото и полицијата не биле „нежни“ со женава!!!
     
    На crazylady, cresa-jagoda, kjukli и 1 друга личност им се допаѓа ова.