1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали ЈБТ е добар избор ??

Дискусија во 'Канта' започната од Ecii, 11 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ecii

  Ecii Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 декември 2011
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  11
  Девојки малку помош.. оваа година треба да се запишувам во средно.. И сега прво саакав медицина ама некако не сакам толку да се уцмерам. Потоа економска не доаѓа во предвид мразам математика (имам 5) :) единствено гимназија ми преостанува. Сега меракот ми е на ЈБТ. Oсвен што мајка ми заврши таму средно пред 100 години :D немам никакви информации за тоа школо. А некакви шпекулации кружат, па неможам на сите да им верувам, некој што повеќе знае или е веќе таму ако може да ми каже нешто повеќе. Од 1 одделение сите ми се петки па сега... :geek:

  п.с. незнам дали има веќе ваква тема :^)
   
 2. white.kitten

  white.kitten Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2011
  Пораки:
  207
  Допаѓања:
  76
 3. Ecii

  Ecii Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 декември 2011
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  11
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.