1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали Ариел complete7 и Персил исто чистаат?!?!

Дискусија во 'Канта' започната од filli, 24 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. filli

  filli Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2011
  Пораки:
  59
  Допаѓања:
  4
 2. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.658
  Абе земи со оцет избриши го паркето,ем поевтино,ем почисто. :rofl:
   
 3. Lov3

  Lov3 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 октомври 2010
  Пораки:
  774
  Допаѓања:
  1.887
  Ако мислиш на оцет од јаболка, НЕЕЕ! Никако! :shake:

  Поефтино е да земеш јаболката, пресечи на половина и рибај. :wasntme:
   
 4. Ann.94

  Ann.94 Популарен член

  Се зачлени на:
  13 мај 2011
  Пораки:
  728
  Допаѓања:
  1.823
  Солна киселина, испробано најдобра.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.