1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали ако се смени матичната плоча на IPhone со заклучен Icloud ке може да се работи?

Дискусија во 'Канта' започната од filip44e, 14 декември 2014.

 1. filip44e

  filip44e Активен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2014
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  9
  Дали ако се смени матичната плоча на IPhone со заклучен Icloud ке може да се работи?