1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали би бакнале девојка?

Дискусија во 'Секс' започната од nelisumsrce, 16 октомври 2016.

 1. nelisumsrce

  nelisumsrce Активен член

  Се зачлени на:
  6 април 2014
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  9
  Женски, не видов ваква тема па решив да отворам. Јас сум женско и имам бацено друга девојка во уста. не сум лезбејка туку само онака за забава. Дали вие имате бакнато друга девојка? споделете ги вашите искуства
   
  На little women и Јасмина им се допаѓа ова.
 2. Gosh

  Gosh Мразачка на луѓе

  Се зачлени на:
  10 октомври 2015
  Пораки:
  2.279
  Допаѓања:
  30.812
  Не, не би бакнала девојка затоа што не ме привлекуваат, а сигурно не би бакнала само колку да бидам центар на внимание или пак од досада.

  Мене лично пробале да ме бакнат, но сум се тргнала и останало на тоа. Без љутиш, без ништо.
   
  На eloves, EvAngelos и Someonespecial им се допаѓа ова.
 3. КикиМаус

  КикиМаус Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2016
  Пораки:
  2.117
  Допаѓања:
  17.679
  Па не би бакнала
  Иако еднаш веќе имам бакнато
   
  На Читател, elimkd и the drummer им се допаѓа ова.
 4. Florenсе

  Florenсе Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2016
  Пораки:
  126
  Допаѓања:
  1.710
  Пол:
  Женски
  Би бакнала. Девојките никогаш не ме привлекувале, но да, мислам дека би бакнала. Едно искуство плус, ништо страшно.
   
  На MileAche, piksooki, Black arrow и 7 други им се допаѓа ова.
 5. Katzi

  Katzi Нов член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2016
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  30
  Пол:
  Женски
  имам бакнато, бевме три најдобри пријателки и многу не' интересираше која како се бакнува и беше многу чудна замислата дека сме исти пол. Ама тоа беше се'. Не ме привлекуваат девојки и не знам дали би бакнала повторно... хахах
   
  На Читател, Desi1991k и Sunnny им се допаѓа ова.
 6. elimkd

  elimkd Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 октомври 2012
  Пораки:
  7.789
  Допаѓања:
  47.711
  Пол:
  Женски
  Не сум бакнала
  Ниту сум се нашла во слична ситуација
  Не ме привлекува
   
  На eloves и girl-miri им се допаѓа ова.
 7. s1a1n1d1r1a1

  s1a1n1d1r1a1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2010
  Пораки:
  1.685
  Допаѓања:
  14.357
  Пол:
  Женски
  Имам бакнато неколку девојки(со другарките глупирање), би бакнала можеби пак.
   
  На anelchylola, honest girl, Happy123 и 4 други им се допаѓа ова.
 8. Crna Dama

  Crna Dama Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2015
  Пораки:
  2.791
  Допаѓања:
  21.841
  Пол:
  Женски
  Никогаш :rofl::rofl::rofl:
   
  На veren и girl-miri им се допаѓа ова.
 9. Bella.04

  Bella.04 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2016
  Пораки:
  190
  Допаѓања:
  514
  Пол:
  Женски
  Никогаш у мојот живот не сум бакнала ниту пак ќе бакнам|(|(
  Пред еден месец кај најверна ми беше дојдена нејзината цимерка на гости,морее цела вечер не се одлепи од мене и ми седна во скутот :xјас во шок бев и кога сакаше да ме бакне ја станав (дека таа излева и со машки и женски) си зедов све ташна машна и дома,не се видов со другарка ми додека не си беше отишла таа безобразната дома.
   
 10. Dabria

  Dabria Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јули 2016
  Пораки:
  233
  Допаѓања:
  1.225
  Пол:
  Женски
  Имам бакнато, на журка. Стрејт сум но некогаш може да ми се случи да ме привлече женско. Онака, in the heat of the moment да посакам да бакнам девојка. Нормално ако и таа сака. Но сепак не знам дали би го направила тоа пак. Најверојатно не.
   
  На kobe, Rock\m/girl и Desi1991k им се допаѓа ова.
 11. referentka

  referentka Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  14.607
  Допаѓања:
  321.188
  Не.Не.Не.
  Ни ради забава.
  Мене ете ми се гади од женски.
  Али со маж-ДА :$.
   
  На t.a.m, sj *O*, Читател и 9 други им се допаѓа ова.
 12. Bozica1980

  Bozica1980 Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  6.328
  Допаѓања:
  246.508
  Пол:
  Женски
  ^Од кај знаеш кога не си пробала :P
   
  На antropola55, Desi1991k, Читател и 7 други им се допаѓа ова.
 13. referentka

  referentka Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  14.607
  Допаѓања:
  321.188
  Епа немора да ја пробам тортата за да знам дека е блага.

  И г..но не сум пробала ама знам дека е гадно:puke:
   
  На Fallen.Angel, honest girl, LadyInTheDark и 8 други им се допаѓа ова.
 14. Bozica1980

  Bozica1980 Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  6.328
  Допаѓања:
  246.508
  Пол:
  Женски
  Ме искара :( Те закачав малку :P
   
  На Nigredo Odor, Ruby13, Читател и 4 други им се допаѓа ова.
 15. mami blue

  mami blue Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2015
  Пораки:
  1.274
  Допаѓања:
  21.995
  Пол:
  Женски
  Нит сум пробала нит сакам
  Не :)
   
  На Роберт 7, Petar80 и referentka им се допаѓа ова.
 16. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.166
  Допаѓања:
  177.033
  Пол:
  Женски
  Не лажи. Хахахаха
   
  На veren, Crna Dama и Роберт 7 им се допаѓа ова.
 17. ♡BuBaLe♡

  ♡BuBaLe♡ Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 мај 2015
  Пораки:
  5.160
  Допаѓања:
  105.600
  Пол:
  Женски
  Бакнежот е средба најубава на свет.. мост на кој си идаат душите во пресрет... знаете песната, и за мене е тоа тоа!
  За да бакнам некого треба да ме привлекува физички, сексуално, а досега па ни од сега со женско нема да ми се случи :shake:
  Нит заради - грлс џст вана хев фан :shake::shake: не не неее
   
  На Mrs. Diva, Згодно Момче, Читател и 4 други им се допаѓа ова.
 18. shz

  shz Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  5.752
  Допаѓања:
  49.519
  Пол:
  Женски
  Никогаш во мојот живот не сум бакнала девојка ниту пак ќе бакнам |(
   
  На Petar80 и Crna Dama им се допаѓа ова.
 19. MiloMalo

  MiloMalo Популарен член

  Се зачлени на:
  5 август 2011
  Пораки:
  891
  Допаѓања:
  2.916
  Пол:
  Женски
  Џииз :D Не, не би.
   
 20. Crna Dama

  Crna Dama Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2015
  Пораки:
  2.791
  Допаѓања:
  21.841
  Пол:
  Женски
  Не лагам не :rofl::lol::D
   
  На saraasara2023 и veren им се допаѓа ова.