1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали би биле со "женкар"?

Дискусија во 'Канта' започната од DimovskaSandra, 8 февруари 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. DimovskaSandra

  DimovskaSandra Активен член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2015
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Можи совет...?
   
 2. Daleron

  Daleron Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2014
  Пораки:
  2.996
  Допаѓања:
  16.411
  Пол:
  Женски
  На DimovskaSandra му/ѝ се допаѓа ова.
 3. ccca

  ccca Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2013
  Пораки:
  682
  Допаѓања:
  1.205
  da refrejmuvam, dali bi bila so :
  1. nekoj sto e skoro nevrzliv
  2. sto ima potencijal i da ne te ceni realno

  zvuci kako predizvik ako se zanemari vtoriot del (so retko se primetuva od odma), taka da mislam ako "zenkarot" e dovolno dobro socijalno/monetarno situiran nekoj zeni bi bile so nego...ako ne e togas ke go rugaat kako mlad napalen majmun :P
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.