1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали би дозволиле на својот дечко да ви сврши во уста

Дискусија во 'Канта' започната од monika1986, 19 јули 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. monika1986

  monika1986 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Hey girls....Многу е интересен форумов па ресив да ви се придрузам,мозе е смесна темава со ја напраив ама нема везе тоа ми текна а и тоа ме интересира всусност сега за сега,еве ја ке се изјаснам прва дека де4ко ми ми сврсува во уста па дури и му го цицам гога сврсува......:DD
   
 2. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.453
  Пол:
  Женски
  Моника има тема Орален секс, сите искуства, доживувања и прашања во врска со оралниот секс таму ќе ги напишеш ;)
   
 3. girl12

  girl12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  651
  Допаѓања:
  43
  Ол гад .. никогаш не би му дозволила
  Иначе добродојде на форумов се надевам дека убаво ке се дружиме :) поздрав :*
   
 4. onaaa

  onaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  0
  ooo neee neli ti e gadno?
   
 5. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  646
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.