Дали би купиле брендиран накит Jesper Nielsen??

Дискусија во 'Мода и стил' започната од kika95t, 5 јули 2021.

 1. kika95t

  kika95t Нов член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2021
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Ново и кај нас. Висококвалитетен накит со неверојатни цени. Се регистрираш, добиваш свој webshop и заработуваш.

  https://73038.jespernielsen.com/

  Дали би се обиделе и дали би нарачале некое парче за себе или за подарок??
   

  Прикачени фајлови: