1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали би сакале да го вратите времето ? И зошто?

Дискусија во 'Канта' започната од peperutka20, 6 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. peperutka20

  peperutka20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 мај 2011
  Пораки:
  220
  Допаѓања:
  87
  Пол:
  Женски
  Феминки оваа тема ја отворив бидејќи јас лично би сакала да ја имав таа моќ да го вратам времето... Мислам дека сите ние во еден момент се имаме почувствувано да сакаме да го вратиме времето... Па би сакала да слушнам од вас зошто вие би сакале да го вратите времето :)
  А јас ке ви раскажам на кратко ... Студирам во странство и бидејки отидов на жими мајка што се вели и не го сакав тоа...сега се каам ... и сакам да врати времето ич да не отидев таму каде што сум и да видев какво е и што е... знам дека поубаво е од Македонија...ама џабе е... срцето тука ми остана...Сега сакам да се вратам ама моите не ми даваат... Зошто си ме мајко родила!!! Да не сте ми во кожа!! Кога ке помислам дека треба да си одам уште малку светот на глава ми се руши мислам... Еххххх да можам да го вратааам времетооооо!!!!!

  Чекам од вас зошто вие сакате да го вратите времето!!!! И бај д веј можеби има ваква тема ама не ја најдов па затоа решив јас да отворам нова...

  Поздрав феминкии
   
 2. GarpovaV

  GarpovaV Популарен член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2011
  Пораки:
  999
  Допаѓања:
  1.962
  Пол:
  Женски
 3. peperutka20

  peperutka20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 мај 2011
  Пораки:
  220
  Допаѓања:
  87
  Пол:
  Женски

  Pa da ista e... ama ne znaev deka ja ima zatoa i naglasiv ''И бај д веј можеби има ваква тема ама не ја најдов па затоа решив јас да отворам нова...''

  pozz
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.