1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали би се напиле од "еликсирот на младоста"?

Дискусија во 'Канта' започната од All-that, 29 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. All-that

  All-that Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 декември 2010
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  67
  Сите, особено жените сакаат да останат вечно млади (и без брчки :D ) убави. Но дали би избрале да живеете навистина засекогаш, без најблиските, или и пак и кога нив би им позајмиле некој голтка? Јас лично не, сите си имаме наш "рок на траење" и не би се играла со правилата на природата :) .
   
 2. sonuvacka

  sonuvacka Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2010
  Пораки:
  130
  Допаѓања:
  34
  Дали би се напиле од ``еликсирот на младоста``?

  не ! но не би ми пречело секогаш да изгледам убаво
   
 3. Night.Star

  Night.Star Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2010
  Пораки:
  278
  Допаѓања:
  117
 4. All-that

  All-that Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 декември 2010
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  67
  Се извинувам не сум прегледала добро :angel: :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.