Дали би се снимале за пари

Дискусија во 'Секс' започната од mihaela.barbi, 8 февруари 2013.

 1. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  5.209
  Допаѓања:
  114.127
  Пол:
  Женски
  Не иде у предвид. Тоа се така интимни моменти што не би сакала да ги споделувам со никој, за никаква пара. Уште пострашна ми е помислата што ако снимката допре до некој близок (facepalm)(facepalm)(facepalm)
   
  На Petar80, BoyL и biGirl им се допаѓа ова.
 2. Kartman

  Kartman Активен член

  Се зачлени на:
  17 декември 2014
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  51
  Пол:
  Машки
  никогаш
   
 3. Luna91

  Luna91 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јули 2013
  Пораки:
  1.683
  Допаѓања:
  8.638
  (facepalm)(facepalm):puke: . Со ова го искажав моето мислење по ова прашање.
   
  На biGirl и Kartman им се допаѓа ова.
 4. QweenSM

  QweenSM Популарен член

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  2.051
  Допаѓања:
  12.041
  Поглупа тема... здравје. Сепак, ајде да не бидам офф-топик, не.
   
  На biGirl, Aleksandarreal и Kartman им се допаѓа ова.
 5. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.284
  Допаѓања:
  45.404
  Пол:
  Женски
  Не би го направила тоа, никогаш нема да се продадам.
   
  На Згодно Момче му/ѝ се допаѓа ова.
 6. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  14.846
  Допаѓања:
  90.513
  Пол:
  Женски
  Не.
   
  На Згодно Момче му/ѝ се допаѓа ова.
 7. SWagger274

  SWagger274 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2015
  Пораки:
  198
  Допаѓања:
  505
  Пол:
  Женски
  Би се снимала но не за пари и не за објавување...само за приватност
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. sugarlips

  sugarlips Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2014
  Пораки:
  664
  Допаѓања:
  785
  Пол:
  Женски
  Парите ќе ги потрошите секако,а немојте да мислите дека снимките нема да ги покажат на некој друг.
   
 9. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.473
  Допаѓања:
  10.375
  Пол:
  Машки
  има барем 50 поглупи хаха
   
  На sjdgo и КикиМаус им се допаѓа ова.
 10. Dust

  Dust Game Over Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.138
  Допаѓања:
  124.070
  Пол:
  Женски
  Нема толку пари на светов што ќе ме мотивираат:rofl:
   
  На Nigredo Odor, Outlook, Petar80 и 6 други им се допаѓа ова.
 11. Згодно Момче

  Згодно Момче Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2016
  Пораки:
  785
  Допаѓања:
  4.970
  Многу глупа тема...
  Еве нешто по интересно Или попровокативно прашање Како би реагирале доколку дечкото/девојката со кого имате секс не ви каже дека ве снима тајно, поставил видео камера со уклучен Night Vision?

  [​IMG]
   
  На Dust и КикиМаус им се допаѓа ова.
 12. КикиМаус

  КикиМаус Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2016
  Пораки:
  1.556
  Допаѓања:
  17.576
  Не би се снимала, ни за пари ни за без пари.
  Да, сакам да се гледам додека водам љубов но за тоа постои огледало поставено до креветот кое ми го овозможува тоа задоволство, сосема доволно ми е тоа. :D
   
  На Petar80, Dust и Згодно Момче им се допаѓа ова.
 13. biGirl

  biGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 март 2015
  Пораки:
  1.075
  Допаѓања:
  2.894
  Пол:
  Женски
 14. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.318
  Допаѓања:
  2.724
  Пол:
  Машки
  Bi se snimal za mnogu pari. Bi snimal i HARDCORE aktovi koj bi bile mnogu brutalni za gledanje.:)
  Ne sum nachekal shansa so dobra partnerka da napravime neshto takvo ali megju top 50 raboti se shto treba da gi napravam do 30 godini taka da ima vreme...
   
  На Dust и КикиМаус им се допаѓа ова.
 15. lovely97

  lovely97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 септември 2016
  Пораки:
  708
  Допаѓања:
  9.072
  Пол:
  Женски
  Не, никогаш, па ако сака нека биде и за милјардерска сума.
   
 16. Dust

  Dust Game Over Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.138
  Допаѓања:
  124.070
  Пол:
  Женски
  Има две опции..
  Да го кастрирам и да му го исечам јазикот..
  Или да го убијам:?:
   
  На КикиМаус и Згодно Момче им се допаѓа ова.
 17. realGirl

  realGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2014
  Пораки:
  1.348
  Допаѓања:
  6.665
  Пол:
  Женски
  Не, никогаш!
   
 18. Doris123

  Doris123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јули 2016
  Пораки:
  188
  Допаѓања:
  501
  Пол:
  Женски
 19. Incule

  Incule Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2015
  Пораки:
  354
  Допаѓања:
  285
  Пол:
  Женски
  Не,никако
   
 20. sjdgo

  sjdgo Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.663
  Допаѓања:
  14.036
  Пол:
  Женски
  Под неколку услови. За многу пари - огромна сума; исклучиво со партнер со кој сум во врска; и надвор од мкд.
   
  На theowndemon, Liu и CrazyGirl15 им се допаѓа ова.