Дали би се снимале за пари

Дискусија во 'Секс' започната од mihaela.barbi, 8 февруари 2013.

 1. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  3.135
  Допаѓања:
  16.373
  Пол:
  Женски
  I jas kako sjdgo . Bi se snimala samo za ogromna suma ( cel zivot da trosis i da ostane za prevnuci ]:) ) , isklucivo so mm , nadvor od MKD , dokolku moze , so fantomki :bandit: . Doduse , ednas razgovaravme so mm na ovaa tema, u smisla sta bi bilo kad bi bilo i na dvajcata ni se sovpadnaa mislenjata deka dokolku bi imale moznost bi se snimale , no so fantomka ,ili da ne ni se gleda liceto na nitu eden od nas .
   
 2. sjdgo

  sjdgo Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.663
  Допаѓања:
  14.036
  Пол:
  Женски
  Фантомки не. Дечкото - позната фаца, сите да го видат. Инаку, од каде толку пари за обична снимка...
   
 3. Sashko1992

  Sashko1992 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2016
  Пораки:
  1.103
  Допаѓања:
  1.516
  Пол:
  Машки
  Ако снимката излезе на интернет, кај и да се снимаш, исто ти e :nod:.
   
  Последна измена: 27 февруари 2017
  На Згодно Момче, Ginger^, wanderlust и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. sjdgo

  sjdgo Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.663
  Допаѓања:
  14.036
  Пол:
  Женски
  Не е исто да живееш, и да не живееш во мкд.
   
  Последна измена: 27 февруари 2017
 5. Dust

  Dust Game Over Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.168
  Допаѓања:
  124.367
  Пол:
  Женски
  Ако веќе се снимате со фантомки, смешно е да барате гооооолеми суми на пари, кога некои тоа би го направиле бесплатно или за неколку стотини евра...
  Факт е дека човекот е алчен, но за да барате нешто, треба и да понудите нешто..
  Вие не нудите ништо што некој не би го понудил за без пари, од задоволство:D


  Патем @Sashko1992 е во право.
  Вие снимајте се надвор од МК...кога тогаш видеото ќе стигне до македонското око..а тогаш, дури и на Антартик да отидете, муабетите ќе останат...
   
  На AnastasiaWinter, Barbie20, Згодно Момче и 4 други им се допаѓа ова.
 6. Ники.

  Ники. Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 декември 2016
  Пораки:
  243
  Допаѓања:
  1.251
  Пол:
  Женски
  Јас не би дозволила во никој случај :fubar:
   
 7. Outlook

  Outlook Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 септември 2015
  Пораки:
  2.474
  Допаѓања:
  3.669
  Пол:
  Женски
  Se iznasmeav, si mislev bajram na pametot se pravi samo vo politicki temi hahhaha ogromna suma na pari ili ogromni tracevi ma, kade sakas bidi, svetot denes e samo edno malo selo :) ... ne sum znaela deka tolku celulit ima i sl. da ne navleguvame podlaboko hahhaha
   
  На Згодно Момче и Dust им се допаѓа ова.
 8. Sashko1992

  Sashko1992 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2016
  Пораки:
  1.103
  Допаѓања:
  1.516
  Пол:
  Машки
  Па не е исто, ама како што кажа @Dust, кога тогаш видеото ќе стигне во Македонија, и ти ако не бидеш тука за да ги слушаш муабетите за тебе, тука ќе бидат твоите родители, роднини, другари, пријатели.
  А и за ова е право @Dust , дека има луѓе кои би се снимале со фантомки за мала сума на пари, така да овој муабет за збогатување преку ноќ со снимање на едно секс видео е повеќе научна фантастика, отколку реалност.
   
  Последна измена: 27 февруари 2017
  На Згодно Момче и Dust им се допаѓа ова.
 9. blueeparadise

  blueeparadise Популарен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2010
  Пораки:
  2.639
  Допаѓања:
  4.056
 10. sjdgo

  sjdgo Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.663
  Допаѓања:
  14.036
  Пол:
  Женски
  Нивен проблем :D Зарем една снимка те одредува и те дефинира како личност? Можеш 150 други поголеми работи да направиш во животот.
  А тоа со фантомките ми е смешен муабет, искрено.
  И до сите тука што реагираат... Овде секој што не ја исклучува можноста тоа да му се случи, си ги пишува условите под кои би се случило. А не дека сигурно ќе се случи, и дека трча утре да се сними.
   
 11. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  4.627
  Допаѓања:
  72.819
  Пол:
  Женски
  Ех да... Некој ќе ви даде толку многу пари што би имале и за правнуци... Само за вашата убавина :|

  Тоа ти е во превод: Би се снимала ама ми е срам да си признам, па ај ќе си ја кренам цената пред форумот. :doh:
   
  На Згодно Момче и Dust им се допаѓа ова.
 12. sjdgo

  sjdgo Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.663
  Допаѓања:
  14.036
  Пол:
  Женски
  Абе кој ги шиша правнуците... нека печалат сами
   
 13. Згодно Момче

  Згодно Момче Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2016
  Пораки:
  785
  Допаѓања:
  4.970
  За сите оние што сакаат да се снимаат за "огромна" сума на пари а притоа планираат да заштедат на видео материјал т.е камерман јас бесплатно снимам со моја видео камера исто така бесплатно доаѓам до вашиот дом со мој сопствен превоз. Доволно би било само едно шише вода и стоплче да ми дадете.

  [​IMG]

  :rofl:
   
  Последна измена: 27 февруари 2017
  На Dadusicka, Someonespecial, Yipman2 и 3 други им се допаѓа ова.
 14. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.376
  Допаѓања:
  48.029
  Пол:
  Женски
  А бе би рекла за огромна сума на пари, ама кој би ми дал мене пари да се снимам :rofl:
   
  На Nigredo Odor, BoyL, joy1 и 7 други им се допаѓа ова.
 15. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  3.876
  Допаѓања:
  23.394
  Колку лични пораки ќе добиеш ти вечер......
   
  На joy1, theowndemon, crimson и 3 други им се допаѓа ова.
 16. doubleg

  doubleg Популарен член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2011
  Пораки:
  221
  Допаѓања:
  4.303
  Би се снимил, но никако да најдам некоја со доволно дебел диоптер и доволно пари да ме плати убаво.

  Инаку, вие што викате дека би се снимиле за ооооогромна сума пари, очекувам понуди во пп ;)
   
  На crimson му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Afroditaaa

  Afroditaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2017
  Пораки:
  470
  Допаѓања:
  958
  Пол:
  Женски
  Доколку понудата е огромна сума зш да не , битно е да сме здрави и живи :D
   
 18. *Amethyst*

  *Amethyst* Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2016
  Пораки:
  729
  Допаѓања:
  5.981
  Пол:
  Женски
  Човештвото уште не е заситено од сексуалноста и голотијата?
   
 19. Lizzie

  Lizzie Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2016
  Пораки:
  211
  Допаѓања:
  489
  Пол:
  Женски
  Дефинитивно не
   
 20. Jacques

  Jacques Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2017
  Пораки:
  534
  Допаѓања:
  1.885
  Пол:
  Машки
  Za da nekoj vi dade ogromni pari togas treba da ste celebrity i da zaraboti na vas ogromni pari. Zosto da vi dava ogromni pari koga moze vo Rusija ili Ukraina da najde manekenki sto bi se snimale za pola burek?