Дали би се снимале за пари

Дискусија во 'Секс' започната од mihaela.barbi, 8 февруари 2013.

 1. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  2.274
  Допаѓања:
  24.251
  Пол:
  Машки
  За миљон еура,одма праам прајват видео
   
  На Animali, Mr. Right и Scott Weiland им се допаѓа ова.
 2. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  1.819
  Допаѓања:
  10.911
  Никад, за никакви пари на светов.

  Но, би ве снимала ако сакате. Не мора пари. Хехе.. :)
   
  На Oxymoron, Mr. Right, Scott Weiland и 3 други им се допаѓа ова.
 3. LoneWolfGuy

  LoneWolfGuy Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2017
  Пораки:
  358
  Допаѓања:
  617
  Пол:
  Машки
  Или во САД.

  За пари не би се снимал.
   
 4. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.473
  Допаѓања:
  10.374
  Пол:
  Машки
  Da se snimime a?:$
   
 5. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  1.819
  Допаѓања:
  10.911
  Ти најди партнерка, јас ќе дојдам со камерата да ве снимам. :smirk:
   
  На Desi1991k и Scott Weiland им се допаѓа ова.
 6. Фem.ima

  Фem.ima Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 декември 2017
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  345
  Пол:
  Женски
  Зависи за колку :cash::cash::cash:
   
  На Dzunestefeste му/ѝ се допаѓа ова.
 7. star83

  star83 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2018
  Пораки:
  275
  Допаѓања:
  237
  Gledam skoro site baraat ogromni sumi za da imaat ne samo pravnucite tuki i cukun vnucite. Jas bi snimal ne za tolkava zarabotuvacka, no edno ne mi e jasno koga ke gi vklucat kamerite i mene piuuu mi paga, a pak mojata slucajno go gleda na nekoj od portalite. Ke si umram od stram koga ke mi rece jas ti dozvoliv da "zarabotis", a ti me zastrami. Da si puknes.
   
  Последна измена: 4 јануари 2019
  На marchi-cool и LoneWolfGuy им се допаѓа ова.
 8. HerMajesty

  HerMajesty Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2018
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  561
  Пол:
  Женски
  Не постои цифра за која некогаш би се снимала. Нема пари кои би ме натерале на тоа.
  Немам ништо против тие кои што сакаат и се снимаат, воопшто не ги гледам со други очи.
  Едноставно секој има право на избор и донесува одлуки кои го засегаат него и неговото тело.
   
  На ELIDavor, LoneWolfGuy и Cinnamon Bun им се допаѓа ова.
 9. Ваљдрин.

  Ваљдрин. Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 декември 2017
  Пораки:
  110
  Допаѓања:
  189
  Пол:
  Машки
  Ako nekoj/a ne bi se snimal/a za pari, togas bi se snimal/a za mnogu pari..! €€€ :P
   
  На marchebt му/ѝ се допаѓа ова.
 10. didisi

  didisi Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  1.747
  Допаѓања:
  2.755
  Да
   
  На SugarHoney, Brinetka и LoneWolfGuy им се допаѓа ова.
 11. LoneWolfGuy

  LoneWolfGuy Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2017
  Пораки:
  358
  Допаѓања:
  617
  Пол:
  Машки

  Најпосле некој што го сфати прашањето, прашањето е од типот на да или не.

  Тука ми се допаѓа тоа што кратко и јасно си кажуваш без непотребни ако ова, ако она, ако ваму, ако таму.
   
  На Brinetka, marchi-cool и didisi им се допаѓа ова.
 12. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.499
  Допаѓања:
  25.402
  Пол:
  Женски
  Едно време многу мечтаев да бидам глумица, сигурно би се снимала и во голишави нежни сцени..Ама, прибидејчи не бидна од мене глумица, одговорот е НЕ..ни за пари ни без пари..абе ни сама да се гледам не би се снимала:lol:
   
  На marchi-cool и LoneWolfGuy им се допаѓа ова.
 13. Snowflake97

  Snowflake97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2018
  Пораки:
  536
  Допаѓања:
  1.716
  Пол:
  Женски
  Да, доколку знам дека мој блиски не би виделе, зошто па да не. :D
   
  На Jessnow му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Heavencanwait

  Heavencanwait Активен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2019
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  16
  Пол:
  Женски
  И да сакам и примамлива да е сумата сепак не би можела...
   
 15. LanaSGirl

  LanaSGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2016
  Пораки:
  343
  Допаѓања:
  1.035
  Пол:
  Женски
  Bi se snimila..ama samo za suma koja jas ja sakam.
   
 16. shz

  shz Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  2.752
  Допаѓања:
  30.912
  Пол:
  Женски
  Колку и да голема сумата не би направила такво нешто.
   
 17. Afrodite¥

  Afrodite¥ Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 август 2017
  Пораки:
  463
  Допаѓања:
  2.885
  Пол:
  Женски
  Брате, неш јебат.
   
  На Animali, joy1, Someday и 3 други им се допаѓа ова.
 18. Mr. Right

  Mr. Right Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  1.928
  Допаѓања:
  61.030
  Пол:
  Машки
  Ако сумата ми смени нешто во живот тогаш да. А ако се снимам и го прикачам видеото за други да дркаат на него нече мочи ове ночи. :emo:
   
  На Herrera и Dadusicka им се допаѓа ова.
 19. Animali

  Animali Популарен член

  Се зачлени на:
  21 септември 2016
  Пораки:
  1.156
  Допаѓања:
  9.338
  Пол:
  Женски
  @Mr. Right Ај ај желе, не глуми :P Да знаеш дека е исклучиво женска публиката, ќе почнува видеото со вчерашната сцена со излегување од бања па накај огледалото :angel::D

  @John Snow И милион, па и прајвт, е многу сакаш :!::D
   
  На Mr. Right му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Mr. Right

  Mr. Right Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  1.928
  Допаѓања:
  61.030
  Пол:
  Машки
  giphy.gif
   
  На cresa-jagoda, joy1, smb asr и 3 други им се допаѓа ова.