Дали би се снимале за пари

Дискусија во 'Секс' започната од mihaela.barbi, 8 февруари 2013.

 1. Lizzie

  Lizzie Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2016
  Пораки:
  211
  Допаѓања:
  487
  Пол:
  Женски
  Хахах после две години скроз др мислење
  Би се снимила и тоа нееднаш за добра цифра
   
  На goran06 и diskreten32 им се допаѓа ова.
 2. Animali

  Animali Популарен член

  Се зачлени на:
  21 септември 2016
  Пораки:
  1.156
  Допаѓања:
  9.338
  Пол:
  Женски
  @Mr. Right Камо среќа да е така, ама ако не почнеш да вежбааашш :wasntme:
  [​IMG]
  Тогаш можеш за вакво видео да се снимаш :rofl:
  [​IMG]
   
  На Dust, cresa-jagoda, Herrera и 4 други им се допаѓа ова.
 3. LoneWolfGuy

  LoneWolfGuy Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2017
  Пораки:
  358
  Допаѓања:
  617
  Пол:
  Машки

  Дали со ова паѓа во вода она дека не е битен изгледот и дека жените ја гледаат само внатрешноста односно карактерот?
   
 4. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  2.274
  Допаѓања:
  24.251
  Пол:
  Машки
  Прајват у стилот на Северина нешо,јахта шампањ :D
   
  На Mr. Right и Animali им се допаѓа ова.
 5. Animali

  Animali Популарен член

  Се зачлени на:
  21 септември 2016
  Пораки:
  1.156
  Допаѓања:
  9.338
  Пол:
  Женски
  @LoneWolfGuy Па ако веќе го плаќаме за видео, треба да ни плакне очи, а не да гледаме вицотека :D

  @John Snow Аа така прајват, значи не на отворено, меѓу 4 ѕида додека се снима, а нема врска што после ќе биде се паблик :D
   
  На John Snow и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 6. Dust

  Dust Game Over Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.032
  Допаѓања:
  115.033
  Пол:
  Женски
  Значи не е проблем цифрата:D туку фактот..
  Баш ме интересира што влијаело на промената на мислењето:^) не си првата што го рекла ова, ама никогаш не ми текнало да прашам што ве натерало да смените мислење..
   
  На Animali му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Animali

  Animali Популарен член

  Се зачлени на:
  21 септември 2016
  Пораки:
  1.156
  Допаѓања:
  9.338
  Пол:
  Женски
  На Dust му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Dust

  Dust Game Over Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.032
  Допаѓања:
  115.033
  Пол:
  Женски
  Мееехх..чип вееееери чип:tmi: :D
  Се што може да се купи со пари е ефтино:lol:
   
  На joy1 и Animali им се допаѓа ова.
 9. Lizzie

  Lizzie Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2016
  Пораки:
  211
  Допаѓања:
  487
  Пол:
  Женски
  Шо ме натерало да променам мислење хмм..
  Па предходно сигурна сум била повлечена или како да кажам тоа шо не го прават другите не го прави и ти и можеби затоа сум имала такво мислење, поради чест и срам за мене и фамилијата разбираш, сеа од ко се се расипа и од ко се преселив поопуштена станах и не ме занима кој и шо рекол си терам по свое и не ме брига
  Башка и сеа се се врти околу парите болно е тоа ама реалноста е таа, се правеме за повеќе пари, порано не сум имала храброст и сеа кога би имала таква прилика би се снимила
  Позз
   
  На Mr. Right, Dust, Snowflake97 и 2 други им се допаѓа ова.
 10. Animali

  Animali Популарен член

  Се зачлени на:
  21 септември 2016
  Пораки:
  1.156
  Допаѓања:
  9.338
  Пол:
  Женски
  @Dust Се додека не штетат никому, all fine by me :bandit::D
   
  На Nigredo Odor, Кавалер и Dust им се допаѓа ова.
 11. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  7.857
  Допаѓања:
  40.777
  Ти кога бираш порнич по карактер ги бираш?
   
  На Nigredo Odor, Alisa22, lovestoneddd и 3 други им се допаѓа ова.
 12. Dust

  Dust Game Over Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.032
  Допаѓања:
  115.033
  Пол:
  Женски
  Штом сакаш се надевам дека ќе ти се укаже раква прилика(fingers)

  Инаку во контекст на муабетот за пари, никој не добил повеќе од неколку илјади па и евра нека се за порнич.. освен ако не си супер позната порно ѕвезда. Верувам дека тие пари и на друг начин можеш да ги заработиш:angel:
   
  На Animali му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Lizzie

  Lizzie Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2016
  Пораки:
  211
  Допаѓања:
  487
  Пол:
  Женски
  Хахахахах не кажах дека ја чекам таа прилика или дека на таков сличен начин би заработувала, само кажах дека не гледам нишо лошо у тоа и дека кога би имала таква прилика ЗА ДОБРА СУМА би го направила тоа разбираш?
   
  На Animali, Dust и LizniMazni им се допаѓа ова.
 14. Ма.нев

  Ма.нев Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2019
  Пораки:
  780
  Допаѓања:
  1.187
  Пол:
  Машки
  Парите, нормално...
  Како што го контролираат и цел свет.

  Дали би го направила истото и за без пари?
  Или парите диктираат?
   
  Последна измена од модератор: 7 март 2019
 15. Dust

  Dust Game Over Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.032
  Допаѓања:
  115.033
  Пол:
  Женски
  Моќните луѓе го контролират светот, парите само помагаат ;)
   
 16. Ма.нев

  Ма.нев Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2019
  Пораки:
  780
  Допаѓања:
  1.187
  Пол:
  Машки
  Не е така како што мислиш.
  Парите контролираат ама баш се во светот, дури и моќниците.
  Како би биле моќни без пари?
  Размисли малку...
   
  На Lizzie му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Lizzie

  Lizzie Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2016
  Пораки:
  211
  Допаѓања:
  487
  Пол:
  Женски
  А без пари уопште не си моќен
  Најн искрено
   
 18. Joanna_

  Joanna_ Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2018
  Пораки:
  148
  Допаѓања:
  486
  Пол:
  Женски
  Ако се работи за привлечна сума зошто да не.
   
  На didisi и makedon81 им се допаѓа ова.
 19. Ма.нев

  Ма.нев Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2019
  Пораки:
  780
  Допаѓања:
  1.187
  Пол:
  Машки
  А која е привлечната сума за тебе?
  За колку минимум пари би го направила тоа?
   
  На didisi му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Biny

  Biny Активен член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2018
  Пораки:
  118
  Допаѓања:
  177
  Пол:
  Машки
  aplicirajte na "Pornhub Content Partner Program" prikacete video, si plakjaat
   
  На Desi1991k му/ѝ се допаѓа ова.