1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали вежбате домаа ??

Дискусија во 'Канта' започната од Alesii, 24 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Alesii

  Alesii Популарен член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2012
  Пораки:
  1.125
  Допаѓања:
  841
  Дали вежбате домаа или пак вежбате некаде? :?: ....Дали можете да ми препорачате некое место каде што вежбате,или ваши пријателки ,а се задоволни??? ;)
  Jас си вежбам дома поради тоа што досега ниедно место не ме задоволувало од различни причини ...или премногу "напињаат" на некој дел од телото ..пр.нозе,раце ....или местото е катастрофа...или таа што не вежба е катастрофа и ткн ... :(
  Kажете ако знаете некое добро место!!! ;) :*
   
 2. Mrs.Cuper

  Mrs.Cuper Популарен член

  Се зачлени на:
  10 август 2011
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  2.553
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.