1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали верувате во духови ?

Дискусија во 'Канта' започната од In..Love, 14 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. In..Love

  In..Love Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2011
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  4
  Значи ако има слична страна слободно во корпа дека не проверив,
  значи дали сеуште верувате дека постојат духови ? Јас да :D
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.877
  Допаѓања:
  60.839
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.