Дали верувате во крај на светот

Дискусија во 'Канта' започната од elisabeta, 18 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. elisabeta

  elisabeta Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2012
  Пораки:
  1.888
  Допаѓања:
  7.522
  Знаци цел месец се збора за тоа дека на 21 декенври ке биде крај на светот па ајде да видиме сто мислите вие дали е обицна глупост или се крие нешто зад сево ова :?:
   
 2. elisabeta

  elisabeta Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2012
  Пораки:
  1.888
  Допаѓања:
  7.522
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.015
  Допаѓања:
  48.099
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.