1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали верувате во магии .?

Дискусија во 'Канта' започната од Ilievska ^_^, 27 ноември 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ilievska ^_^

  Ilievska ^_^ Активен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2015
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  20
  Пол:
  Женски
  Сигурна сум дека ваква тема веќе постои , но мислев дека ќе нема со кого да пишувам таму па одлучив да создадам нова .. Ако има некој што се разбира во овие работи нека каже да му ја објаснам ситуацијата бидејќи главата ми е мешаница ..:(:(:(
   
 2. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  23.067
  Допаѓања:
  199.255
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.