1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали верувате во машко-женско пријателство?

Дискусија во 'Канта' започната од miamateva, 15 август 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. miamateva

  miamateva Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 март 2010
  Пораки:
  152
  Допаѓања:
  21
  Верувате ли во машко-женско пријателство? Јас верувам затоа шо имам најдобар другар и него му верувам повеќе одколку на другарките :) Се му кажувам како и тој мене. Се случува и да ме истепа. :D Како брат и сестра сме...Многу го сакам и мн ми значи :D

  Вашите приказни? :D
   
 2. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  22.660
  Допаѓања:
  196.334
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.