1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали ве привлекуваат луѓе во униформа?

Дискусија во 'Секс' започната од voin, 5 октомври 2016.

 1. voin

  voin Активен член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2016
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  20
  Пол:
  Машки
  po moe mislenje mnogu lugje gi privlekuva uniformata ,go kreva adrenalinot ,pa ajde da procitame nekoe iskustvo ili zelba,dali i koja uniforma ve pravi da razmisluvate za sex
   
  На fallenangel му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  6.486
  Допаѓања:
  127.306
  Пол:
  Женски
  цајканската... ради пиштолот шо им е закачен... ;)

  [​IMG]
   
  На Monny05, Arthur, ian somerhalder и 8 други им се допаѓа ова.
 3. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  17.927
  Допаѓања:
  286.220
  Пол:
  Женски
  I radi pendrakot i lisicite :D

  Bi dodala i vojnicka uniforma
  I doktorska
   
  На Monny05, Tigerspassion, honest girl и 3 други им се допаѓа ова.
 4. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  6.486
  Допаѓања:
  127.306
  Пол:
  Женски
  војничката може, докторската не би... ептен ми е нежна :D
   
  На Tigerspassion, fallenangel, iloveyou29 и 3 други им се допаѓа ова.
 5. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  4.481
  Допаѓања:
  23.332
  Пол:
  Женски
  Војничка и полициска :wasntme:
   
  На Boy_Sk, Monny05, Tigerspassion и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. Petra777

  Petra777 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2015
  Пораки:
  2.877
  Допаѓања:
  29.032
  Пол:
  Женски
  Фалаааааааааааа :envy:
   
  На Bozica1980, joy1, Viktorijaaa5 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 7. twilight123

  twilight123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2012
  Пораки:
  579
  Допаѓања:
  493
  Пол:
  Женски
  Policiska vojnicka lekarska odela sportsko
   
  На Monny05 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. smb asr

  smb asr Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2016
  Пораки:
  776
  Допаѓања:
  9.569
  Некако слабо во униформа, ако е до некаде откопчан пали. За мене најверојатно некој Тарзан :rofl:
   
  На peperutche21, КикиМаус и Sesil им се допаѓа ова.
 9. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  6.486
  Допаѓања:
  127.306
  Пол:
  Женски
  сфаќе знаеш ти дека сум по грубите ствари :smirk:
   
  На Bozica1980 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Petra777

  Petra777 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2015
  Пораки:
  2.877
  Допаѓања:
  29.032
  Пол:
  Женски
  па погрубо од забар има ли ? :D
   
  На galapce, Bozica1980 и Sesil им се допаѓа ова.
 11. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  6.486
  Допаѓања:
  127.306
  Пол:
  Женски
  не се тие груби, алатките им се такви :D
   
  На Flower.D, galapce, Bozica1980 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 12. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.676
  Допаѓања:
  14.145
  Пол:
  Женски
  Не.
  Во живо, не сум сретнала привлечно униформирано лице.
  И не е намена на униформата некого да прави привлечен, ако е таков, до човекот е.
   
  Последна измена: 5 октомври 2016
  На ♡BuBaLe♡, littleflower, Victorian и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 13. Mr.Awesome

  Mr.Awesome Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 септември 2016
  Пораки:
  383
  Допаѓања:
  1.651
  Пол:
  Машки
  Некогаш да, некогаш не, зависи од левел на напаленост. Некогаш ме палат секси медицински сестри и докторки во униформа спремни во секој момент да ме “оперираат“. Мммм... сексииии!!!

  Нејќам полицајка, ќе ме апси. Нема мрдање. :lol:
   
  На Milobebence му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Janina

  Janina Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 август 2015
  Пораки:
  258
  Допаѓања:
  386
  Пол:
  Женски

  Да,и мене исто посебно полицајците,макар и полицајки.Ептен убаво и привлечно ми изгледаат во полицајска униформа мажите и жените.
   
  На Monny05 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. ALISA0000

  ALISA0000 Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2014
  Пораки:
  9.521
  Допаѓања:
  103.673
  полицајска униформа по можност тегетот
  за да биде комплетен утисак коа ке го расоблечеш има 10 кг железо на него налегни го и после сам нека ја мисле за облекување :D
  исполнета желба е за мене :inlove:
   
  На Monny05, Bozica1980, joy1 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 16. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  6.486
  Допаѓања:
  127.306
  Пол:
  Женски
  така? ... па уште фали се, нас другите нека ни течат лиги тука :D
   
  На Monny05 и Bozica1980 им се допаѓа ова.
 17. ALISA0000

  ALISA0000 Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2014
  Пораки:
  9.521
  Допаѓања:
  103.673
  можам да ви ја позајмам само униформата тебе и на сесре @Joy
   
  На joy1 и Sesil им се допаѓа ова.
 18. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  6.486
  Допаѓања:
  127.306
  Пол:
  Женски
  дај шта даш ...
   
  На ALISA0000 и joy1 им се допаѓа ова.
 19. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.660
  Допаѓања:
  46.936
  Da.
  Ne
  Ne znam...
   
 20. Ingvild

  Ingvild Популарен член

  Се зачлени на:
  4 септември 2012
  Пораки:
  539
  Допаѓања:
  3.414
  Даа, посебно униформите од комунална хигиена... Па и мирисот еден ароматичен, абе мерацииии :dance::inlove:
   
  На SecretMan, Protok, Lolo5 и 10 други им се допаѓа ова.