1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали ве снимал некој додека сте воделе љубов?

Дискусија во 'Секс' започната од sportistka1995, 31 јули 2012.

  1. sportistka1995

    sportistka1995 Активен член

    Се зачлени на:
    22 јули 2012
    Пораки:
    79
    Допаѓања:
    21
    Девојки значи вака... пред 2-3 вечери со дечкото бевме на спортски стадион што е многу интимен :) меѓутоа забележавме како некој не шпионира и сакаше да не снима со својот телефон со што го видовме блицот како светна хахаха.. не ни се веруваше ...клечеше на 7-8 метри од нас и не чекаше да "стапиме во акција".. дали ви се има вам десано? :D
     
  2. lovely-girl

    lovely-girl Популарен член

    Се зачлени на:
    8 септември 2010
    Пораки:
    617
    Допаѓања:
    653
    Пол:
    Женски
    Вакво нешто ми се нема случено, а и не ни сакам да се најдам во таква сиуација хаха :lol:
     
    На sportistka1995 му/ѝ се допаѓа ова.
  3. eva11

    eva11 Популарен член

    Се зачлени на:
    23 јуни 2011
    Пораки:
    1.851
    Допаѓања:
    757
    блицот не светнал за да ве снима него кога светнал блицот ве сликал хахахха
    абе секакви болни умови има со да му правиш манијаци нека не чува господ подалеку од нив уствари нас да не чува одалеку од нив хахаххаха инаку до сега не ме ни сликале ни снимале а и неможе едино ако не се каче на 4 спрат хахахах
     
    На j......s му/ѝ се допаѓа ова.
  4. sportistka1995

    sportistka1995 Активен член

    Се зачлени на:
    22 јули 2012
    Пораки:
    79
    Допаѓања:
    21

    Не не не, знаеш што... блицот нон стоп светаше како да се мести со него..клечеше и го месташе тел... не светна еднаш значи нон стоп светаше... и кога виде дека погледнавме накај него се тргна... а и не беше многу блиско да се види на сликата што правевме не стигаше блицот.
     
  5. XstrongerX

    XstrongerX Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јули 2010
    Пораки:
    1.714
    Допаѓања:
    5.086
    Пол:
    Женски
    И додека јас набљудување на туѓа акција го наоѓам за срамотно, некои луѓе живеат за тоа.Си бркавме работа во автомобилот а мене цело време сеништа ми се привидуваа.И му кажав на телето мое ама не ми веруваше :^) .Мислеше дека ми се причинува, само затоа што јас од почеток реков дека не сум атлетичар за спорт на отворено.Прозорците беа замаглени, ми се чини цела среќа наша за тоа.Забележав јасен човечки лик десно од мене.Испаничена бев до немајкаде ама ни збор не кажав само со раката посегнав и го избришав прозорецот.И го видов копилето а тој истрча колку што го држеа нозете.Набрзинка се облековме, тој мојата јакна јас неговиот џемпер и излезе надвор :D И коњи бре луѓе. коњи си пасеа најмирољубиво на свет, во 2 по полноќ.Уште ми е шубе да не не снимил, ама од друга страна си викам нема шанса ептен беа замаглени прозорците :?:
     
    На elen4e22, Nati.P, kate-the-great и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  6. moonlight-girl.55

    moonlight-girl.55 Популарен член

    Се зачлени на:
    27 јули 2010
    Пораки:
    1.498
    Допаѓања:
    2.723
    Снимано не, али еден манијак проба да гледа. :devil:

    Сакавме со дечко ми да го испробаме и сексот во кола. И си застанавме на еден паркинг, и порано таму сме си седеле. Имаше уште 2-3 коли, се знае за што дојдени исто. :D
    И се галиме, се заматија прозорците и океј.
    Прво видов случајно како помина еден, али онака, си помина покрај колата, може и не примети што правиме. После тоа, одеднаш дечко ми го гледам, гледа низ прозорец, гледа и наеднаш трас! :D Тресна во заднава шофершајба, мислев оти ја скрши! :tmi:
    А тој го гледал овој манијаков, значи идиотот лазел по земја, прво дечко ми помислил да не е некое куче, али после видел дека е некое човече, и само што ја кренал овој главата, овој мојов го тресна стаклото, мислиш него ќе го тресне! :D
    И одма ја отвори вратата, али манијаков кога почна да трча ... :D

    Сега ми е смешно дури, али тогаш бев ептен изнервирана.
    И оттогаш не ми текнало на секс на отворено, секакви манијаци имало, Бог да чува. :x
     
  7. sportistka1995

    sportistka1995 Активен член

    Се зачлени на:
    22 јули 2012
    Пораки:
    79
    Допаѓања:
    21
    Ние бевме тоолку исплашени што дечкото помисли дека е некој што сака да не повреди.. почна да изиграва херој ..ми вели "значи ако нешто се десe сакам веднаш да почнeш да трчeш одтука" хахахах ме изнасмеа што ми помина страхот и си заминавме...:)
     
  8. xepi.iiiii

    xepi.iiiii Активен член

    Се зачлени на:
    25 јуни 2012
    Пораки:
    5
    Допаѓања:
    3
    тоа е глупост..........сепак водење љубов е нешто што нели впрочем тоа бре интима
     
  9. sportistka1995

    sportistka1995 Активен член

    Се зачлени на:
    22 јули 2012
    Пораки:
    79
    Допаѓања:
    21
    Мене многу ми се чудни овие луѓе.. и што кога ќе видат дај некој нека објасни хахаха :))
     
  10. Bitter-Sweet

    Bitter-Sweet Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 мај 2010
    Пораки:
    13.048
    Допаѓања:
    76.040
    Пол:
    Женски
    Досега не ми се случило се надевам нема ни да се случи.
     
  11. SWagger274

    SWagger274 Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 јули 2015
    Пораки:
    233
    Допаѓања:
    508
    Пол:
    Женски
    Ми се случило.Но си продолжувам јас и со секс на отворено и секаде.Вака беше.Еден ден со дечко ми отидовме во Јабланица.Темно беше 2 саат.И ние си се сексавме.И наеднаш засветија 2-3 блицови и ние си продолживме на ништо не се свртивме да видиме. И на крај завршивме ми сврши во уста и имаше извикување : ОООООООООО. И дечко ми одење,толку беше изнервиран а пиштол гол беше ! И кога ги турна по една удолница...леле боже господе.битно преживеаа хахаха. Не беше баш голема но 10 метри имаше :D тоа е мојата таква "авантура"
     
    На real-man, PogbaPol, Hristov и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  12. MarijanaKolevska

    MarijanaKolevska Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 мај 2019
    Пораки:
    123
    Допаѓања:
    343
    Пол:
    Женски
    Nas ne. Ama sami se snimame cesto:)
     
    На Trajan12345, Arjanit2021, ReMly и 1 друга личност им се допаѓа ова.