1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали ве снимал некој додека сте воделе љубов?

Дискусија во 'Секс' започната од sportistka1995, 31 јули 2012.

 1. sportistka1995

  sportistka1995 Активен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  79
  Допаѓања:
  21
  Девојки значи вака... пред 2-3 вечери со дечкото бевме на спортски стадион што е многу интимен :) меѓутоа забележавме како некој не шпионира и сакаше да не снима со својот телефон со што го видовме блицот како светна хахаха.. не ни се веруваше ...клечеше на 7-8 метри од нас и не чекаше да "стапиме во акција".. дали ви се има вам десано? :D
   
 2. lovely-girl

  lovely-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2010
  Пораки:
  617
  Допаѓања:
  653
  Пол:
  Женски
  Вакво нешто ми се нема случено, а и не ни сакам да се најдам во таква сиуација хаха :lol:
   
  На sportistka1995 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. eva11

  eva11 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2011
  Пораки:
  1.851
  Допаѓања:
  756
  блицот не светнал за да ве снима него кога светнал блицот ве сликал хахахха
  абе секакви болни умови има со да му правиш манијаци нека не чува господ подалеку од нив уствари нас да не чува одалеку од нив хахаххаха инаку до сега не ме ни сликале ни снимале а и неможе едино ако не се каче на 4 спрат хахахах
   
  На j......s му/ѝ се допаѓа ова.
 4. sportistka1995

  sportistka1995 Активен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  79
  Допаѓања:
  21

  Не не не, знаеш што... блицот нон стоп светаше како да се мести со него..клечеше и го месташе тел... не светна еднаш значи нон стоп светаше... и кога виде дека погледнавме накај него се тргна... а и не беше многу блиско да се види на сликата што правевме не стигаше блицот.
   
 5. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.714
  Допаѓања:
  5.083
  Пол:
  Женски
  И додека јас набљудување на туѓа акција го наоѓам за срамотно, некои луѓе живеат за тоа.Си бркавме работа во автомобилот а мене цело време сеништа ми се привидуваа.И му кажав на телето мое ама не ми веруваше :^) .Мислеше дека ми се причинува, само затоа што јас од почеток реков дека не сум атлетичар за спорт на отворено.Прозорците беа замаглени, ми се чини цела среќа наша за тоа.Забележав јасен човечки лик десно од мене.Испаничена бев до немајкаде ама ни збор не кажав само со раката посегнав и го избришав прозорецот.И го видов копилето а тој истрча колку што го држеа нозете.Набрзинка се облековме, тој мојата јакна јас неговиот џемпер и излезе надвор :D И коњи бре луѓе. коњи си пасеа најмирољубиво на свет, во 2 по полноќ.Уште ми е шубе да не не снимил, ама од друга страна си викам нема шанса ептен беа замаглени прозорците :?:
   
  На elen4e22, Nati.P, kate-the-great и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. moonlight-girl.55

  moonlight-girl.55 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2010
  Пораки:
  1.456
  Допаѓања:
  2.436
  Снимано не, али еден манијак проба да гледа. :devil:

  Сакавме со дечко ми да го испробаме и сексот во кола. И си застанавме на еден паркинг, и порано таму сме си седеле. Имаше уште 2-3 коли, се знае за што дојдени исто. :D
  И се галиме, се заматија прозорците и океј.
  Прво видов случајно како помина еден, али онака, си помина покрај колата, може и не примети што правиме. После тоа, одеднаш дечко ми го гледам, гледа низ прозорец, гледа и наеднаш трас! :D Тресна во заднава шофершајба, мислев оти ја скрши! :tmi:
  А тој го гледал овој манијаков, значи идиотот лазел по земја, прво дечко ми помислил да не е некое куче, али после видел дека е некое човече, и само што ја кренал овој главата, овој мојов го тресна стаклото, мислиш него ќе го тресне! :D
  И одма ја отвори вратата, али манијаков кога почна да трча ... :D

  Сега ми е смешно дури, али тогаш бев ептен изнервирана.
  И оттогаш не ми текнало на секс на отворено, секакви манијаци имало, Бог да чува. :x
   
 7. sportistka1995

  sportistka1995 Активен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  79
  Допаѓања:
  21
  Ние бевме тоолку исплашени што дечкото помисли дека е некој што сака да не повреди.. почна да изиграва херој ..ми вели "значи ако нешто се десe сакам веднаш да почнeш да трчeш одтука" хахахах ме изнасмеа што ми помина страхот и си заминавме...:)
   
 8. xepi.iiiii

  xepi.iiiii Активен член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  3
  тоа е глупост..........сепак водење љубов е нешто што нели впрочем тоа бре интима
   
 9. sportistka1995

  sportistka1995 Активен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  79
  Допаѓања:
  21
  Мене многу ми се чудни овие луѓе.. и што кога ќе видат дај некој нека објасни хахаха :))
   
 10. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  12.190
  Допаѓања:
  70.249
  Пол:
  Женски
  Досега не ми се случило се надевам нема ни да се случи.
   
 11. SWagger274

  SWagger274 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2015
  Пораки:
  233
  Допаѓања:
  506
  Пол:
  Женски
  Ми се случило.Но си продолжувам јас и со секс на отворено и секаде.Вака беше.Еден ден со дечко ми отидовме во Јабланица.Темно беше 2 саат.И ние си се сексавме.И наеднаш засветија 2-3 блицови и ние си продолживме на ништо не се свртивме да видиме. И на крај завршивме ми сврши во уста и имаше извикување : ОООООООООО. И дечко ми одење,толку беше изнервиран а пиштол гол беше ! И кога ги турна по една удолница...леле боже господе.битно преживеаа хахаха. Не беше баш голема но 10 метри имаше :D тоа е мојата таква "авантура"
   
  На real-man, PogbaPol, Hristov и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 12. MarijanaKolevska

  MarijanaKolevska Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2019
  Пораки:
  123
  Допаѓања:
  335
  Пол:
  Женски
  Nas ne. Ama sami se snimame cesto:)
   
  На Trajan12345, Arjanit2021, ReMly и 1 друга личност им се допаѓа ова.