Дали ве тера...

Дискусија во 'Канта' започната од Bubeeeeee, 25 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Bubeeeeee

  Bubeeeeee Активен член

  Се зачлени на:
  24 август 2012
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  0
  дали дечкото кога сте заедно ке ве рече да му го п***** и вие тоа не го сакате и тој со сила го праи ова, се има десено на некој. Се надевам дека немало ваква тема искрено нова сум тука па ме интересираше да прашам.. :D :P
   
 2. Miss.Ricci

  Miss.Ricci Популарен член

  Се зачлени на:
  29 август 2011
  Пораки:
  945
  Допаѓања:
  5.743
  Пол:
  Женски
  Да. До грклан. Нема не! Се случувало и со сукало да ме брка околу куќа. Нема бегање! :!:

  |( |(
   
 3. Shortie

  Shortie Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 декември 2011
  Пораки:
  256
  Допаѓања:
  71
  Пол:
  Женски
  Не се решаваат работите со сила нежно и полека се бидува и се ќе сакаш тогаш..Поздрави го дечко ти и кажу му друг пат дека те боли главата..:)
   
 4. Nati.P

  Nati.P Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2011
  Пораки:
  2.013
  Допаѓања:
  849
  Ехее скоро секогаш. Ама во 4 години врска тоа сум го направила само три пати, два пати бев пијана, а еднаш трезна :D :D Ама јас сакав, тој не ме присилил никогаш.
   
 5. Bubeeeeee

  Bubeeeeee Активен член

  Се зачлени на:
  24 август 2012
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  0
  значи не е само мојот таков.. имало и други :tmi:
   
 6. Shortie

  Shortie Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 декември 2011
  Пораки:
  256
  Допаѓања:
  71
  Пол:
  Женски
  Е ај да немало :rofl:
   
 7. Miss.Ricci

  Miss.Ricci Популарен член

  Се зачлени на:
  29 август 2011
  Пораки:
  945
  Допаѓања:
  5.743
  Пол:
  Женски
  Вие нормални ли сте? Како може да те натера? Пиштол на чело да не ти става?
  И вакви не дискутабилни теми... Чудна работа, се отвора тема која е поучна, едвај еден одговор. Се отвора тема за ваква глупост, 10 одговори во минута.
   
 8. Bubeeeeee

  Bubeeeeee Активен член

  Се зачлени на:
  24 август 2012
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  0
  i da mu recam deka me boli glavata nema da mu bide gajle deka on sto saka toa i dobiva :))
   
 9. MandyLane

  MandyLane Популарен член

  Се зачлени на:
  9 август 2011
  Пораки:
  2.665
  Допаѓања:
  11.825
  Пол:
  Женски
  Девојко, свесна ли си ти што пишуваш?

  :o

  Како така, те присилува на нешто вакво, а ти имаш толку ноншалантен став околу тоа, ко да не е ништо...

  :x
   
 10. Shortie

  Shortie Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 декември 2011
  Пораки:
  256
  Допаѓања:
  71
  Пол:
  Женски
  хахааххааххахахахаха....леле ме насмеавте пред спиење фала ви..Поздрав до сите...:D
   
 11. Shortie

  Shortie Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 декември 2011
  Пораки:
  256
  Допаѓања:
  71
  Пол:
  Женски
  А нареден пат иди до Валијант и земи вештачки па фати го јако за глава и н****ај му го во уста и ќе видиш после него како ќе го боли..И речи му да видиш како е малце..хахахахха...Поздрав јака сии.. :rofl:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.