1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали ве фаќа смеа за време на сексот?

Дискусија во 'Секс' започната од budal4e, 23 март 2010.

 1. budal4e

  budal4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2009
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  10
  Мене ми се случува во последно време многу да се смеам а не знам од каде доага таа смеа на сред работа јас ке почнам да се смеам дали и вас ви се случило вакво нешто поззз
   
  На kalinka89 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.453
  Пол:
  Женски
  Да не гледаш во нешто смешно или нешто да не те голицка ? :D Се шалам, незнам не ми се случило тоа ама подобро да те тера на смеење отколку на плачење. :D
   
 3. butterfly89

  butterfly89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  103
  ми се нема слуцено такво нешто
   
 4. budal4e

  budal4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2009
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  10
  pa i taa e taka poarno smeenje otkolku placenje noo sepak se se desava.No mozebi e i od toa sto jas sum mnogu vesela licnost i sekogas sum nasmeana ... no sepak e zabavno :D :D
   
 5. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  23.019
  Допаѓања:
  198.885
  Пол:
  Женски
  Па сред секс може да ми дојде смеа, т.е и двајцата да се изнасмееме ако нешто се случи, сме биле несмасни, неспретни или слично... инаку, само од себе да ми дојде смеа не, никогаш...
   
 6. tigrica

  tigrica Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  4
  budal4e ne si edinstvenata i mene mi se slucilo i toa zaradi sto e tisina i mene smea me faka mozebi zatoa sto sum i jas kako tebe mnogu vesela i nasmeana licnost no sepak nema nisto loso vo smeenjeto go razubavuva seksot :D
   
 7. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.382
  Допаѓања:
  1.114
  Пол:
  Женски
  Не може да не знаеш од каде ти доаѓа смеата, сигурно си се сетила на нешто смешно или сл. :D Внимавај тој да не помисли дека нему му се смееш па да си направиш проблем :D Мене такво нешто не ми се случило. Поздрав
   
 8. newring86

  newring86 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  678
  Допаѓања:
  882
  mene mi se ima deseno :clap: .... koga se obiduvav da stavam kondom :D pa koga me fati edna smeeeeeaaaa :D :clap: :clap: ( steta sto ne koristime kondom sega - inace ke imase uste smesni momenti :D )
   
 9. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.924
  Хахахахах има ств моменти некоаш коа се пукам од смеење .. двајцата уствари .. еднаш коа се заебаваше .. као зајче хахаха .. не е нишо лошо , весели и среќни треба да сме :D :D
   
 10. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.453
  Пол:
  Женски

  Леле и ти си нашла кога да се смееш :D што ќе си помисли дечко ти, лошооооо :D :D :D
   
 11. tigrica

  tigrica Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  4
  na primer jas ne mislam sto ke pomisli deckoto ako nesto napravam i slicno bidejki totalno sum opustena pred nego i ne se zamaram za nisto :D :lol:
   
 12. kristinaaa

  kristinaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2009
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  0
  до сега ми се нема случено да ме фати смеа, па и ако ми дојди нешто смесно ке се насмеам посекако нема везе не се секирам ако сака нека се налути :x :D :D :D
   
 13. newring86

  newring86 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  678
  Допаѓања:
  882

  ma srcka mi e toj :lol: e sega....yes da moeto smeenje predizvika blag pad na nestata :lol: ama ja dignavme atmosferata brzo :clap:
   
 14. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  15.921
  Допаѓања:
  32.550
  Пол:
  Женски
  Не ме фаќа смеа.
   
 15. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  276
  i mene me faka smeata ponekogas, i toa vo najloso vreme :oops: , nekogas i namerno se smeam,bidejki znam deka toa go nervira,a ponekogas bas koga pomislam na toa deka go nervira smeeneto vo "kriticni momenti" :D me faka smea :worried:ilent: :lol: :lol: :lol: mnogu sum losa neli :D :D
   
 16. Victorya

  Victorya Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  508
  По природа сум весела личност, па скоро секогаш сум насмеана.
   
 17. ivance5

  ivance5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  196
  Сум се смеела за време на секс, за моменти поврзани со сексот. На пр. ако сум си ја мавнела главата , ако не можеме да се наместиме....:D
   
 18. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.507
  Пол:
  Женски
  И јас исто како и Иванче5. Ама не ми се случило онака само да почнам да си се смеам. Сигурно ти се моткало нешто во глава, па ти паднало смешно...
   
 19. caculence

  caculence Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  1
  xaxaxa, постојано ми се случува ова кога сум добро расположена :D Онака се си оди со ред, се е ко подмачкано и од ништо - ме избива на смеа :mrgreen: во почетокот на дечко ми му беше чудно, и ништо не му беше јасно, ама се навикна... смеата знае да биде јак афродизијак ;) :up:
   
 20. EleMental

  EleMental Популарен член

  Се зачлени на:
  16 мај 2011
  Пораки:
  753
  Допаѓања:
  4.242
  Дали ве фаќа смеа за време на сексот

  Мене неколку пати ме има фатено полухистерична смеа додека свршувала девојката. Јас залепен за зид и седнат, таа одозгора и не знам од каде ми дојде баш во тој момент, и го гледав лицето и за малце ќе и го расипев моментот :D :D
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.