1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали ве фаќа смеа за време на сексот?

Дискусија во 'Секс' започната од budal4e, 23 март 2010.

  1. budal4e

    budal4e Истакнат член

    Се зачлени на:
    24 ноември 2009
    Пораки:
    69
    Допаѓања:
    10
    Мене ми се случува во последно време многу да се смеам а не знам од каде доага таа смеа на сред работа јас ке почнам да се смеам дали и вас ви се случило вакво нешто поззз
     
    На kalinka89 му/ѝ се допаѓа ова.
  2. irenna

    irenna Популарен член

    Се зачлени на:
    1 декември 2009
    Пораки:
    3.097
    Допаѓања:
    4.453
    Пол:
    Женски
    Да не гледаш во нешто смешно или нешто да не те голицка ? :D Се шалам, незнам не ми се случило тоа ама подобро да те тера на смеење отколку на плачење. :D
     
  3. butterfly89

    butterfly89 Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јануари 2010
    Пораки:
    62
    Допаѓања:
    103
    ми се нема слуцено такво нешто
     
  4. budal4e

    budal4e Истакнат член

    Се зачлени на:
    24 ноември 2009
    Пораки:
    69
    Допаѓања:
    10
    pa i taa e taka poarno smeenje otkolku placenje noo sepak se se desava.No mozebi e i od toa sto jas sum mnogu vesela licnost i sekogas sum nasmeana ... no sepak e zabavno :D :D
     
  5. Annath

    Annath Форумски идол

    Се зачлени на:
    9 јануари 2010
    Пораки:
    23.024
    Допаѓања:
    199.002
    Пол:
    Женски
    Па сред секс може да ми дојде смеа, т.е и двајцата да се изнасмееме ако нешто се случи, сме биле несмасни, неспретни или слично... инаку, само од себе да ми дојде смеа не, никогаш...
     
  6. tigrica

    tigrica Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 декември 2009
    Пораки:
    39
    Допаѓања:
    4
    budal4e ne si edinstvenata i mene mi se slucilo i toa zaradi sto e tisina i mene smea me faka mozebi zatoa sto sum i jas kako tebe mnogu vesela i nasmeana licnost no sepak nema nisto loso vo smeenjeto go razubavuva seksot :D
     
  7. Unfaithful18

    Unfaithful18 Популарен член

    Се зачлени на:
    11 јануари 2010
    Пораки:
    2.382
    Допаѓања:
    1.114
    Пол:
    Женски
    Не може да не знаеш од каде ти доаѓа смеата, сигурно си се сетила на нешто смешно или сл. :D Внимавај тој да не помисли дека нему му се смееш па да си направиш проблем :D Мене такво нешто не ми се случило. Поздрав
     
  8. newring86

    newring86 Популарен член

    Се зачлени на:
    22 ноември 2009
    Пораки:
    678
    Допаѓања:
    882
    mene mi se ima deseno :clap: .... koga se obiduvav da stavam kondom :D pa koga me fati edna smeeeeeaaaa :D :clap: :clap: ( steta sto ne koristime kondom sega - inace ke imase uste smesni momenti :D )
     
  9. Dushica-sk

    Dushica-sk Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    5.048
    Допаѓања:
    3.924
    Хахахахах има ств моменти некоаш коа се пукам од смеење .. двајцата уствари .. еднаш коа се заебаваше .. као зајче хахаха .. не е нишо лошо , весели и среќни треба да сме :D :D
     
  10. irenna

    irenna Популарен член

    Се зачлени на:
    1 декември 2009
    Пораки:
    3.097
    Допаѓања:
    4.453
    Пол:
    Женски

    Леле и ти си нашла кога да се смееш :D што ќе си помисли дечко ти, лошооооо :D :D :D
     
  11. tigrica

    tigrica Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 декември 2009
    Пораки:
    39
    Допаѓања:
    4
    na primer jas ne mislam sto ke pomisli deckoto ako nesto napravam i slicno bidejki totalno sum opustena pred nego i ne se zamaram za nisto :D :lol:
     
  12. kristinaaa

    kristinaaa Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 декември 2009
    Пораки:
    30
    Допаѓања:
    0
    до сега ми се нема случено да ме фати смеа, па и ако ми дојди нешто смесно ке се насмеам посекако нема везе не се секирам ако сака нека се налути :x :D :D :D
     
  13. newring86

    newring86 Популарен член

    Се зачлени на:
    22 ноември 2009
    Пораки:
    678
    Допаѓања:
    882

    ma srcka mi e toj :lol: e sega....yes da moeto smeenje predizvika blag pad na nestata :lol: ama ja dignavme atmosferata brzo :clap:
     
  14. SummerGirl

    SummerGirl Форумски идол

    Се зачлени на:
    10 март 2010
    Пораки:
    15.921
    Допаѓања:
    32.560
    Пол:
    Женски
    Не ме фаќа смеа.
     
  15. bona

    bona Популарен член

    Се зачлени на:
    9 декември 2009
    Пораки:
    1.592
    Допаѓања:
    276
    i mene me faka smeata ponekogas, i toa vo najloso vreme :oops: , nekogas i namerno se smeam,bidejki znam deka toa go nervira,a ponekogas bas koga pomislam na toa deka go nervira smeeneto vo "kriticni momenti" :D me faka smea :worried:ilent: :lol: :lol: :lol: mnogu sum losa neli :D :D
     
  16. Victorya

    Victorya Популарен член

    Се зачлени на:
    5 јануари 2010
    Пораки:
    1.398
    Допаѓања:
    508
    По природа сум весела личност, па скоро секогаш сум насмеана.
     
  17. ivance5

    ivance5 Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 декември 2009
    Пораки:
    226
    Допаѓања:
    196
    Сум се смеела за време на секс, за моменти поврзани со сексот. На пр. ако сум си ја мавнела главата , ако не можеме да се наместиме....:D
     
  18. RainBow

    RainBow Глобален модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    21.796
    Допаѓања:
    65.515
    Пол:
    Женски
    И јас исто како и Иванче5. Ама не ми се случило онака само да почнам да си се смеам. Сигурно ти се моткало нешто во глава, па ти паднало смешно...
     
  19. caculence

    caculence Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 март 2010
    Пораки:
    13
    Допаѓања:
    1
    xaxaxa, постојано ми се случува ова кога сум добро расположена :D Онака се си оди со ред, се е ко подмачкано и од ништо - ме избива на смеа :mrgreen: во почетокот на дечко ми му беше чудно, и ништо не му беше јасно, ама се навикна... смеата знае да биде јак афродизијак ;) :up:
     
  20. EleMental

    EleMental Популарен член

    Се зачлени на:
    16 мај 2011
    Пораки:
    753
    Допаѓања:
    4.243
    Дали ве фаќа смеа за време на сексот

    Мене неколку пати ме има фатено полухистерична смеа додека свршувала девојката. Јас залепен за зид и седнат, таа одозгора и не знам од каде ми дојде баш во тој момент, и го гледав лицето и за малце ќе и го расипев моментот :D :D
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.