Дали вие ставате кондом или дечко ви?

Дискусија во 'Секс' започната од marija89, 11 март 2010.

 1. marija89

  marija89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  13
  Значи дали кога имате секс со кондом вие го ставате кондомот или дечкови ?
  Јас кога имам секс практикувам јас да го ставам па.... ?
   
  На inmate1807 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. glow

  glow Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2009
  Пораки:
  3.023
  Допаѓања:
  1.256
  Скоро секогаш јас :oops: , сакам да ја имам контролата во мои раце.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
   
  На blackwave му/ѝ се допаѓа ова.
 3. violetblue

  violetblue Популарен член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2010
  Пораки:
  1.150
  Допаѓања:
  3.501
  Секогаш јас, сигурно си е сигурно ;)
   
 4. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.279
  Пол:
  Женски
  Дечко ми става кондом.
   
 5. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  315
  Секогаш тоа го прави дечко ми :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
   
 6. ivance5

  ivance5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  172
  Еднаш пробав јас да ставам, ама ја уплескав работата:worried: па сега си става он сам
   
  На madam-buterfly му/ѝ се допаѓа ова.
 7. budala.sum-pa.sto

  budala.sum-pa.sto Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  565
  Допаѓања:
  192
 8. doktorka-an

  doktorka-an Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2010
  Пораки:
  1.078
  Допаѓања:
  337
  заедно тоа подразбира јас секогас го отварам и му го подавам на него така сум сигурна дека не е оштетен при кинењето на опаковката апотоа тој самиот си го мести
   
  На SunnyGirl2 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  86
  КОга немав нокти јас, ама сега со ноктиве некако страв ми е... :lol:
   
  На SunnyGirl2 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. plavusha

  plavusha Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  264
  Допаѓања:
  121
  ниту јас ниту тој :D
   
  На LaraSolare и madam-buterfly им се допаѓа ова.
 11. decko

  decko Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2010
  Пораки:
  183
  Допаѓања:
  59
  Јас си ставам. Еднаш и реков на девојката да ми го стави кондомот, и ми рече: ти си сакаше, ти стави си го :D
   
  На bivshata145 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. madam-buterfly

  madam-buterfly Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 септември 2010
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  1
  тој , јас немам обичај :Р
   
 13. renata76

  renata76 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 април 2010
  Пораки:
  222
  Допаѓања:
  32
  :lol: :lol: ни јас ни тој :lol: :lol:
  не користиме, сакам live
   
 14. aNy-to

  aNy-to Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2010
  Пораки:
  1.047
  Допаѓања:
  389
  Не користиме кондом,мнооогу ретко а тогас и кога користеме тој си го става.Јас незнам :lol:
   
 15. kate-the-great

  kate-the-great Популарен член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  1.473
  Допаѓања:
  1.827
  До пред еден месец тој
  после мене ме научи :) и тоа во предиграта спаѓа ;)
   
 16. TeddyGrey

  TeddyGrey Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 октомври 2010
  Пораки:
  6.152
  Допаѓања:
  53.686
  Пол:
  Женски
  а некој со уста да знае да става? да каже како што?
  иначе најчесто он си става
   
 17. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  315
  со уста бљакк :lol: па тоа е грозно,мислам мирисот на гума во уста неееееее
   
  На SunnyGirl2 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. lackygirl

  lackygirl Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  3.991
  Допаѓања:
  14.813
  Пол:
  Женски
  Повекето пати сам си го става, а некогаш заедно :P
   
  На biGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 19. simicka

  simicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  130
  Допаѓања:
  91
  Не сум пробала до сега на него му препуштам , ми е страв да не го скинам со ноктите :D со е сигурно сигурно е ;)
   
 20. princessofthedark

  princessofthedark Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2010
  Пораки:
  1.018
  Допаѓања:
  142
  сам сакамд а си го стави кондомот :)