1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали вие ставате кондом или дечко ви?

Дискусија во 'Секс' започната од marija89, 11 март 2010.

 1. marija89

  marija89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  13
  Значи дали кога имате секс со кондом вие го ставате кондомот или дечкови ?
  Јас кога имам секс практикувам јас да го ставам па.... ?
   
  На inmate1807 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. glow

  glow Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2009
  Пораки:
  3.023
  Допаѓања:
  1.264
  Скоро секогаш јас :oops: , сакам да ја имам контролата во мои раце.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
   
  На blackwave му/ѝ се допаѓа ова.
 3. violetblue

  violetblue Популарен член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2010
  Пораки:
  1.791
  Допаѓања:
  5.425
  Секогаш јас, сигурно си е сигурно ;)
   
 4. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  15.921
  Допаѓања:
  32.559
  Пол:
  Женски
  Дечко ми става кондом.
   
 5. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  341
  Секогаш тоа го прави дечко ми :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
   
 6. ivance5

  ivance5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  196
  Еднаш пробав јас да ставам, ама ја уплескав работата:worried: па сега си става он сам
   
  На madam-buterfly му/ѝ се допаѓа ова.
 7. budala.sum-pa.sto

  budala.sum-pa.sto Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  565
  Допаѓања:
  199
 8. doktorka-an

  doktorka-an Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2010
  Пораки:
  1.078
  Допаѓања:
  344
  заедно тоа подразбира јас секогас го отварам и му го подавам на него така сум сигурна дека не е оштетен при кинењето на опаковката апотоа тој самиот си го мести
   
  На SunnyGirl2 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  93
  КОга немав нокти јас, ама сега со ноктиве некако страв ми е... :lol:
   
  На SunnyGirl2 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. plavusha

  plavusha Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  264
  Допаѓања:
  124
  ниту јас ниту тој :D
   
  На LaraSolare и madam-buterfly им се допаѓа ова.
 11. decko

  decko Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2010
  Пораки:
  183
  Допаѓања:
  59
  Јас си ставам. Еднаш и реков на девојката да ми го стави кондомот, и ми рече: ти си сакаше, ти стави си го :D
   
  На bivshata145 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. madam-buterfly

  madam-buterfly Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 септември 2010
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  1
  тој , јас немам обичај :Р
   
 13. renata76

  renata76 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 април 2010
  Пораки:
  222
  Допаѓања:
  34
  :lol: :lol: ни јас ни тој :lol: :lol:
  не користиме, сакам live
   
 14. aNy-to

  aNy-to Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2010
  Пораки:
  1.047
  Допаѓања:
  394
  Не користиме кондом,мнооогу ретко а тогас и кога користеме тој си го става.Јас незнам :lol:
   
 15. kate-the-great

  kate-the-great Популарен член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  1.473
  Допаѓања:
  1.833
  До пред еден месец тој
  после мене ме научи :) и тоа во предиграта спаѓа ;)
   
 16. TeddyGrey

  TeddyGrey Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 октомври 2010
  Пораки:
  8.061
  Допаѓања:
  72.333
  Пол:
  Женски
  а некој со уста да знае да става? да каже како што?
  иначе најчесто он си става
   
 17. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  341
  со уста бљакк :lol: па тоа е грозно,мислам мирисот на гума во уста неееееее
   
  На SunnyGirl2 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. lackygirl

  lackygirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  6.078
  Допаѓања:
  20.830
  Пол:
  Женски
  Повекето пати сам си го става, а некогаш заедно :P
   
  На biGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 19. simicka

  simicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  130
  Допаѓања:
  91
  Не сум пробала до сега на него му препуштам , ми е страв да не го скинам со ноктите :D со е сигурно сигурно е ;)
   
 20. princessofthedark

  princessofthedark Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2010
  Пораки:
  1.018
  Допаѓања:
  149
  сам сакамд а си го стави кондомот :)