Дали вие ставате кондом или дечко ви?

Дискусија во 'Секс' започната од marija89, 11 март 2010.

 1. Elence93

  Elence93 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2009
  Пораки:
  4.298
  Допаѓања:
  3.506
  Пол:
  Женски
  Едаш-два пати, сепак посигурно ми е да си го оставам него, повеќе си има осет, а и страв ми е ноктите мои белја да не направат :lol:
   
 2. Viktorijaaa5

  Viktorijaaa5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 октомври 2013
  Пораки:
  4.125
  Допаѓања:
  68.028
  Пол:
  Женски
  Користиме поретко кондоми но кога користеме заедно работиме во моментот :rofl:
   
 3. srcence1607

  srcence1607 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2012
  Пораки:
  2.289
  Допаѓања:
  2.375
  Пол:
  Женски
  јас го ставам кондомот- незнам зашто, него му е попрималмливо така изглеа :lol:
   
 4. yonce

  yonce Активен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2014
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  12
  Секогаш тој. Не ни имам пробано... :tmi:
   
 5. LaraSolare

  LaraSolare Популарен член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2013
  Пораки:
  862
  Допаѓања:
  6.609
  Пол:
  Женски
  Најчесто јас сум била таа што става . И така ке си дувнам во него да видам која страна е убаво ке го наместам на главчето и лезетски со цела рака ке го навлечам , некако рутина ми стана јас да ставам (кога користиме нели) последниот партнер па и сам да го земе и отвори мене ми го дава да ставам .
   
  На Tina2017 и ADOKI им се допаѓа ова.
 6. Decapitated.Hanna

  Decapitated.Hanna Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2012
  Пораки:
  799
  Допаѓања:
  569
  Не користиме кондом. 8)

  Иначе немам досега ставено. Бившиот сам си вршеше работа. И искрено? Подобро е без кондом. :wasntme:
   
 7. a.c.k.a

  a.c.k.a Популарен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  817
  Допаѓања:
  601
  ниту јас нити тој става кондом,секогаш без кондом :D
   
  На ADOKI и Lovely93 им се допаѓа ова.
 8. Lovely93

  Lovely93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2013
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  2.011
  Пол:
  Женски
  Исто, исто. :D
   
  На a.c.k.a му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Twinkles

  Twinkles Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2014
  Пораки:
  647
  Допаѓања:
  973
  Не користиме кондом :)
   
  На ADOKI му/ѝ се допаѓа ова.
 10. lobenickaa97

  lobenickaa97 Активен член

  Се зачлени на:
  3 јули 2014
  Пораки:
  193
  Допаѓања:
  37
  дечко ми нормално :D
   
 11. Aniston

  Aniston Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2011
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  226
  Откако видов дека веке двајца со кој сум била, прво еден уништуваат ставајки го од опачката страна, а вториот прво го стават, после го притискат балончето со воздух, секогаш јас го ставам. Сепак јас имам шанси за бременост не тој :drunk: :lol:
   
  На ebola му/ѝ се допаѓа ова.
 12. MalaMedena

  MalaMedena Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2013
  Пораки:
  445
  Допаѓања:
  175
  Секогаш тој :)
   
 13. Katherie

  Katherie Активен член

  Се зачлени на:
  15 јули 2014
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  5
  Тој,еднаш ќе го скинев ја :D
   
 14. Katherie

  Katherie Активен член

  Се зачлени на:
  15 јули 2014
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  5
  Тој,еднаш ќе го скинев ја :D
   
 15. matejaaa

  matejaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2014
  Пораки:
  306
  Допаѓања:
  133
  Секогаш јас :D
   
 16. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.194
  Допаѓања:
  16.705
  Пол:
  Женски
  Па обично викаме трета, неутрална личност за таа потреба, па после личноста ја частиме кафе. ;)
   
  На Lolo5, ADOKI и eloves им се допаѓа ова.
 17. lunicka

  lunicka Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.516
  Допаѓања:
  72.705
  Пол:
  Женски
  А ние ја користиме можноста - 50:50 :D .
   
 18. daylight

  daylight Популарен член

  Се зачлени на:
  22 декември 2011
  Пораки:
  2.413
  Допаѓања:
  3.039
  Кој и да го става, важно е заеднички да се испроба првин пред купување - бидејќи не се сите иста цена и големина... :D

  http://www.youtube.com/watch?v=OIacbVeoEuc
   
  На lobenickaa97 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. GirlInFire

  GirlInFire Активен член

  Се зачлени на:
  26 август 2014
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  4
 20. bivshata145

  bivshata145 Нов член

  Се зачлени на:
  13 март 2015
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  2
  Sekogas toj.No koga ke se vrati od pat ke mu napravam iznenaduvanje jas ke go namestam.