Дали вие ставате кондом или дечко ви?

Дискусија во 'Секс' започната од marija89, 11 март 2010.

 1. CatherineTheFox

  CatherineTheFox Активен член

  Се зачлени на:
  27 март 2015
  Пораки:
  81
  Допаѓања:
  81
  зависи некогаш тој, некогаш јас
   
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.488
  Допаѓања:
  47.247
  Пол:
  Женски
  Ни јас ни тој. Не користиме кондом. На почеток користевме и тој си го ставаше.
   
  На Amateur, Pogba и the drummer им се допаѓа ова.
 3. SWagger274

  SWagger274 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2015
  Пораки:
  198
  Допаѓања:
  506
  Пол:
  Женски
  Нормално јас :)
   
 4. Incule

  Incule Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2015
  Пораки:
  354
  Допаѓања:
  287
  Пол:
  Женски
  Дечко ми,ја незнам таа работа
   
 5. Zaljubena26

  Zaljubena26 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2017
  Пораки:
  1.517
  Допаѓања:
  22.723
  Пол:
  Женски
  Не ставам ниту јас ниту тој, не користиме кондоми. :lol:
   
  На valton и Pogba им се допаѓа ова.
 6. pretty-girl6

  pretty-girl6 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2011
  Пораки:
  94
  Допаѓања:
  127
  Пол:
  Женски
  Дечко ми секогаш :lol:
   
 7. Petar80

  Petar80 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.499
  Допаѓања:
  44.564
  Пол:
  Машки
  Ставам само на ново, инаку без
   
  На SummerGirl и joy1 им се допаѓа ова.
 8. valton

  valton Активен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2018
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  49
  Пол:
  Машки
  Partnerkata najcesto
   
 9. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.559
  Допаѓања:
  247.748
  Пол:
  Женски
  ни тој ни јас
  не користиме
   
  На BoyL му/ѝ се допаѓа ова.
 10. shz

  shz Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  3.049
  Допаѓања:
  34.558
  Пол:
  Женски
  Ниту тој ниту пак јас не користиме кондоми.
   
 11. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.619
  Допаѓања:
  5.327
  Има некоја дама што става кондоми на партнерот? Како се справувате?
   
  На Milita18 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. IvanaJenner

  IvanaJenner Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2017
  Пораки:
  421
  Допаѓања:
  513
  Пол:
  Женски
  Дечко ми.
   
 13. Tetrapak

  Tetrapak Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2017
  Пораки:
  318
  Допаѓања:
  1.356
  Пол:
  Машки
  Една мувачица ми ставаше кондоми со уста,првиот пат се изненадив,си викам шо праи оваа :worried:
   
 14. Boneff

  Boneff Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2018
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  71
  Пол:
  Машки
  Нормално, секогаш оставам на девојката :inlove:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.