1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали ви е важно мислењето на другите

Дискусија во 'Канта' започната од mademoiselle84, 27 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mademoiselle84

  mademoiselle84 Активен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2011
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  1
  Колку често влијае на вас мислењето на другите луѓе за вас.Колку често се откажувате од некои ваши желби притоа стравувајќи дека некои ваши пријатели и познаници ке го сменат своето мислење за вас :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.509
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.