1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали ви е убаво кога имате оргазам?

Дискусија во 'Канта' започната од Lady-T, 20 април 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lady-T

  Lady-T Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2010
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  0
  искрено да ви кажам и не е до толку убаво :lol:
   
 2. Shelea

  Shelea Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  4.221
  Допаѓања:
  42.203
  ?

  Образложи де, зошто не ти е до толку убаво.

  Пак нејасна тема.

  Дали ви е убаво? -- вака формулирани прашања се одговараат со Да, убаво ми е, и Не, не ми е убаво.
  (вторава варијанта во случајов ми е апсолутно невозможна, ама ајде)

  :?: :?: :?: :?: :?:
   
 3. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  22.491
  Допаѓања:
  195.450
  Пол:
  Женски
  Како бре не ти е убаво? :o :rofl: :rofl:

  Па мислам дека ако можев да бирам како да се чувствувам секој ден, баш така би сакала... како да летам, летам, летам....
   
 4. LaRagazza

  LaRagazza Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  120
  ако не ти е убаво, тогаш девојко ти си немала оргазам! |(
   
  На happygirl му/ѝ се допаѓа ова.
 5. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  како бре не ти е убаво :rofl: :rofl: па тогаш немаш доживеано ти оргазам :?:
   
 6. strudla

  strudla Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  82
  Допаѓања:
  7
  нјаубаво на свет :rofl:
   
 7. didija

  didija Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  222
  Допаѓања:
  116
  Е кој е тој што ќе одговори негативно на темава, доколку навистина има доживеано оргазам :^)
  Мене ми е најубаво, незнам како може да не ми биде , целосно опуштање, лебдење, ммммм
   
 8. Tammy

  Tammy Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  33
  де бе и вие претеравте ... секој има свое мислење .. така?
  инаку чуството е прекрасноо ..
   
 9. Dijana

  Dijana Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2009
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  97
  Пол:
  Женски
  Темата е заклучена затоа што не нуди простор за дискусија, а веќе постои тема за женскиот оргазам. Еве линк од темата каде што можете да го искажете вашето мислење:
  seks/orgazam-da-ili-ne-t148/80.html
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.