1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали ви недостасува сексот со бившиот?

Дискусија во 'Секс' започната од Lady-baby bi, 29 февруари 2020.

?

Дали?

 1. Да

  27,5%
 2. Не

  53,9%
 3. Се потсетувам (со насмевка)

  21,6%
Дозволен е избор на повеќе опции
 1. Lady-baby bi

  Lady-baby bi Активен член

  Се зачлени на:
  29 февруари 2020
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  88
  Пол:
  Женски
 2. Lady-baby bi

  Lady-baby bi Активен член

  Се зачлени на:
  29 февруари 2020
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  88
  Пол:
  Женски
  еве јас прва ќе одговорам,да мене ми недостига сексот со бившиот бидејќи стварно беше добар,во техника,страст и сл. е сега е редот на вас :)"
   
  На Wallker му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Youknow

  Youknow Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2014
  Пораки:
  781
  Допаѓања:
  1.395
 4. DevilGirl212

  DevilGirl212 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2019
  Пораки:
  475
  Допаѓања:
  1.289
  Пол:
  Женски
 5. Sejfullai

  Sejfullai Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2019
  Пораки:
  1.004
  Допаѓања:
  14.762
  Пол:
  Женски
  Не, нек си ебе матер копук глуп.
   
  На Traveler91, LadyR, ane.bella и 6 други им се допаѓа ова.
 6. Justicija

  Justicija Популарен член

  Се зачлени на:
  9 август 2017
  Пораки:
  4.277
  Допаѓања:
  16.301
  Пол:
  Женски
  Не ! Мал му беше |(
   
  На Traveler91, Harisaaa, ane.bella и 5 други им се допаѓа ова.
 7. thequeen95

  thequeen95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 август 2016
  Пораки:
  1.232
  Допаѓања:
  4.844
  Пол:
  Женски
  Не! Први си бевме и немаше појма како да ме задоволи.
  Долг период пред да раскинеме, ми се плачеше кога ќе ми споменеше секс.
   
  На mira.mira, ane.bella и makedon81 им се допаѓа ова.
 8. hellocity

  hellocity Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2017
  Пораки:
  2.746
  Допаѓања:
  5.828
  Пол:
  Женски
  Кога ми текне како смрдеше на пот ми се повраќа, а не да ми недостига за последниот бивш ова
   
  На Justicija и Kristi900 им се допаѓа ова.
 9. Kristi900

  Kristi900 Активен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2020
  Пораки:
  83
  Допаѓања:
  71
  Пол:
  Женски
  И мојов бивш беше смрдљак не да ми недостига него ми се гади од него
   
 10. Lady-baby bi

  Lady-baby bi Активен член

  Се зачлени на:
  29 февруари 2020
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  88
  Пол:
  Женски
  На ниеден до сега? Сигурно не бил еден бивши
   
 11. Kristi900

  Kristi900 Активен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2020
  Пораки:
  83
  Допаѓања:
  71
  Пол:
  Женски
  Само за последиот зборев хаха
   
 12. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  28.297
  Допаѓања:
  221.983
  Бившиот што?
  Дечко? Фак бади? Швалер? Сопруг?
   
  На Tajnaotrovna, Kitten и Kimberly11 им се допаѓа ова.
 13. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  6.432
  Допаѓања:
  20.777
  Пол:
  Женски
  Само со еден и тоа преемногу ми фали искрено.
  Знаеше што сакам :inlove: :P
   
  На CarrieBradshow, Vlaad и WildMk им се допаѓа ова.
 14. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  28.297
  Допаѓања:
  221.983
  Кажи му на сегашниот/наредниот што сакаш, и и тој ќе знае :inlove:
   
  На DAngel, marchi-cool и Feminka22 им се допаѓа ова.
 15. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  6.432
  Допаѓања:
  20.777
  Пол:
  Женски
  Нема да е истото, оној волон го сакав :wasntme: и поубаво беше чувстото плус без да му кажам сѐ си знаеше хехе
   
  На CarrieBradshow, Konfetka, Vlaad и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 16. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  28.297
  Допаѓања:
  221.983
  Се погодило да сака исто што и ти.
  Ама можеш со кажување да постигнеш ист резултат и со друг.
  Љубовта е нешто сосема друго.
  Или го сакаш некого, или не.
  Нема начин тоа да се смени.
   
  На ku4ence, Tajnaotrovna, hermosa и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 17. Snowflake97

  Snowflake97 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2018
  Пораки:
  1.596
  Допаѓања:
  6.380
  Пол:
  Женски
  Понекогаш да, поточно неговиот .l. беше баш надарен :$ :P
   
  На Wallker, thequeen95, WildMk и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 18. Rabbit 97

  Rabbit 97 Активен член

  Се зачлени на:
  13 септември 2019
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  495
  Neee ....pishman sum so bev so nego ....od seks ni tehnika ni strast nishto ...sega barem si segasniov znaj i kako treba i so treba :clap::angel:
   
  На makedon81 и teressa им се допаѓа ова.
 19. teressa

  teressa Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 март 2016
  Пораки:
  351
  Допаѓања:
  465
  Пол:
  Женски
  Ич.. гледаше он да си се задоволи само, јас небитна.
   
  На Traveler91, Rabbit 97 и WildMk им се допаѓа ова.
 20. moon1

  moon1 Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2015
  Пораки:
  633
  Допаѓања:
  2.602
  Пол:
  Женски
  20200301_223054.jpg Малку офф топик, ама темава ме потсети на оваа слика, па затоа ја ставам :D

  Кога се работи за секс, не, не ми недостига, но се потсетувам со насмевка бидејќи сме имале интересни моменти, плус не се разделивме со лошо.
  А кога се работи за сликата, повеќе би отишла кај бившиот отколку да слезам по скали :)
   
  На Lady-baby bi му/ѝ се допаѓа ова.