Дали ви се допаѓа жена со мускули?

Дискусија во 'Тело' започната од butterfly33, 5 март 2012.

 1. butterfly33

  butterfly33 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2012
  Пораки:
  1.252
  Допаѓања:
  1.093
  Бидејќи сум нова, ова е мојата прва тема, ако има некоја слична или иста слободно избришете ја :lol:

  Мене лично не ми се допаѓа жена со мускули... Убаво е да има затегнат стомак ама не ми се допаѓаат билдерките со многу мускули. А за машко веќе е друга работата :angel: Машко со стомачни и добро развиен грб + тетоважа = совршенство :wasntme: Сакав да го слушнам вашето мислење, што мислите за жена со многу мускули ?

  :*
   
  На s.a.-95 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Aries9

  Aries9 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2012
  Пораки:
  107
  Допаѓања:
  43
  Ауу,не,не тоа какано е! :puke:
  Шала на страна...мене ич не ми се свиѓа,премногу ми е...мушки.. :)
  А за таков дечко,како што го опиша..неам зборови...перфект! :)
   
 3. Sara123

  Sara123 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2011
  Пораки:
  3.278
  Допаѓања:
  2.300
  Пол:
  Женски
  Ми се допаѓа онака затегната жена во топ форма ама не и со мускули. :puke: :puke:
   
 4. Miss666

  Miss666 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  1.074
  Допаѓања:
  2.477
  Пол:
  Женски
  НЕ, никако.. Ама воопшто не ми се допаѓа.. Исто ко машко да е.. Ко кечер некој.. :)

  Затегнатост да, мускул не!
   
 5. White-Lady

  White-Lady Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2011
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  5
  мене лично ми се допаѓа кога видам женско со стомачни мускулчиња, да се познаваат плочки а во другите делови од телото да е затегната :rofl: некако ми е баш слатко :wasntme:
   
 6. Dulceee

  Dulceee Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2011
  Пораки:
  859
  Допаѓања:
  1.849
  Пол:
  Женски
  Уф, премногу одвратно ми е. И малку, сосем малку да се познаваат, пак ми е одбивно. Неженствено. Се знае како треба да изгледа жена.
  Премногу ми е ова.
  [​IMG]
   
 7. spellbound

  spellbound Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2010
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  1.481
  Мене ми се допаѓаат, до некоја граница.
  Еве, вакво тело многу ми е убаво:
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
  Вакво :shake: , превише е, само едниот бут им е колку цела мене :D .
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
  На La.Reina.Del.Sur му/ѝ се допаѓа ова.
 8. CIA

  CIA Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2011
  Пораки:
  1.525
  Допаѓања:
  3.025
  http://www.youtube.com/watch?v=Lp6W4aK1sbs&ob=av2e

  Еве вака како Сиара на пример,ми се допаѓа,има мускули,но сепак не ја изгубила женственоста и изгледа премногу секси,затегнато.
  Или пак нешто како сликите на Спелбоунд,ете и мене така ми се допаѓа.
  Во последно време ептен забележувам дали девојките имаат мускули на рацете,мене многу ми е секси, деновиве ќе започнам и јас да вежбам на мускулите на рацете :)
   
 9. soncenceto.matea

  soncenceto.matea Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 февруари 2012
  Пораки:
  210
  Допаѓања:
  50
  Затегнато тело да но :muscle: мускули не ми се допаѓаат!
   
 10. IvanaMkd

  IvanaMkd Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2012
  Пораки:
  4.184
  Допаѓања:
  3.050
  Затегнати мали скоцкани мускули да, ама жениште набилдано - бљак.
   
 11. Shpagetta

  Shpagetta Популарен член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2011
  Пораки:
  707
  Допаѓања:
  1.445
  Вака :nod:

  Ама вака :shake:
   

  Прикачени фајлови:

 12. butterfly33

  butterfly33 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2012
  Пораки:
  1.252
  Допаѓања:
  1.093
  Стомак затегнат како на пример втората... Да, ама како првата :x Па она женско е или маж човече ? :lol:
   

  Прикачени фајлови:

 13. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.496
  Не, никако. Тие или се машкуданки ама до в крај, или не си го сакаат полот и женските облини :^)

  Нема поубаво тело од она затегнатото, како што имате ставено тука добри примери со слики.
  А Сиара на спотот е преубава. Така да :up:
   
 14. tinkerbelll

  tinkerbelll Популарен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  2.096
  Допаѓања:
  5.011
  Пол:
  Женски
  Затегнато тело,обликуван стомак ДА,но јасно истакнати мускули,од типот коцки на стомак или раце како на Мадона НЕ.Не ми се допаѓа и ич не ми е женствено.Оние грдосиине,билдерки не ги ни коментирам тука,ќе одам во тема БАЛОНИ |(
   
 15. A-j-a

  A-j-a Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  1.793
  Допаѓања:
  2.022
  Убаво затегнато тело да, ама со ептен изразити мускули, не. Воопшто не ми е женствено, а уште помалку па секси и привлечно.
   
 16. Saya

  Saya Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  1.190
  Допаѓања:
  5.538
  Истонирано тело, со доволно развиени мускулчиња колку да можам теглите по дома сама да си ги отварам. Ама не претеризам па да можам и креденци да разместувам, битно да не изгледа како пача.
   
 17. BrightEye

  BrightEye Активен член

  Се зачлени на:
  3 март 2012
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  7
  вака ми се допага мене :$ :) можеби за некого не е убаво но мене ми се свига
   

  Прикачени фајлови:

 18. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.176
  Пол:
  Женски
  Да е како што покажавте на сликите, секако дека е убаво,но како што имаат тело бодибилдерките, воопшто не ми се допаѓа, не е женствено, а нити убаво.
   
 19. Lacrimosa

  Lacrimosa Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  1.833
  Допаѓања:
  2.907
  Пол:
  Женски
  Не.
  Мислам треба да си психо да ти се свиѓаат такви жени, како овие горе на сликите.
  Не верувам дека некој има таков фетиш.
  Те мавне со чврга има да летнеш ко пердув. :D
  А исто не сакам ни плочки на стомак. Нека биде рамен, ама мразам кога кај женско се познаваат плочки, не ми е женствено воопшто.
   
 20. Towelie

  Towelie Популарен член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2011
  Пораки:
  517
  Допаѓања:
  687
  Мене посебно ми се допаѓаат добро развиени цицепси и газепси.
  Воопшто,одвратни се,и машко и женско што е разбацано изглеа одвратно и вештачко. Кај машко океј е да има оцртана груда и стомачни просечни,со развиен грб изглеа ко лептир,кај женско изглеа геј. Ко машки хомич. Фуј!