1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали ви се случило да ви заглави кондом хахах ?

Дискусија во 'Канта' започната од Kristinche23, 21 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Kristinche23

  Kristinche23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2010
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  4
  ајде да видам дали му се има случено оваа на некој на мене да сношти хаха :P
   
 2. Fearless

  Fearless Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2010
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  1.344
  Ме плашиш. Како ти заглави? :) И како го изваде баш ме интересира?
   
 3. Kristinche23

  Kristinche23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2010
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  4
  хаха и јас незнам како заглави ога дечко ми сврши го извади навор и го немаше никаде хаха и се исплачивме а иначе сама си го извадов срекаа :worried:SSSSSSS
   
 4. Fearless

  Fearless Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2010
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  1.344
  језиво :D Јас како што паничам одма брза помош ке викнам ке се изрезилам одма :D
  Добро е сте средиле :)
   
 5. Kristinche23

  Kristinche23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2010
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  4
  хаха кутии :P незнам што ке се праваше :worried: ако останаше внатре :worried::worried:S
   
 6. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.893
  Eднаш ни се случи тоа,ама ништо страшно,веднаш го извадив,и не беше многу заглавен,само малку :$ :lol:
   
 7. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  Е па ќе си шеткаше така ако не сте го извадиле. 8)
   
  На Isidora-Veles и justegirl им се допаѓа ова.
 8. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.049
  Ајде клуч и бришење |(
   
  На girl1985 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.809
  Аааахахахахахах!

  Не! |( Шуќур!
   
 10. Kristinche23

  Kristinche23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2010
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  4
  hahaa e toa e ... on ima 24 godini paa... koga trebalo da bide bidna :worried: ne mu bilo 1 pat nemu :worried: hyahauha
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.