1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали ви се случило да добиете „непристоен предлог“?

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Gea, 1 октомври 2011.

  1. CrazyGirl15

    CrazyGirl15 Форумски идол

    Се зачлени на:
    30 јуни 2011
    Пораки:
    4.806
    Допаѓања:
    25.080
    Пол:
    Женски
    Оф леле (facepalm) сум имала да (facepalm) најлошо од маало ми беше , женет со две дечиња (facepalm) го немав на фејсбук ама ми пиша во порака : " ќе дојдеш ли кај мене утре во толку часот немам никој дома ? " И јас нормално : " а што ќе правам ја кај тебе дома :fubar: " тој : " ама не погрешно ме свати имав фустанчиња за млади , па да дојдеш да пробаш и да си купиш ако сакаш .. :wasntme: " јас : " не фала , на толку бутици во град и село , јас ќе се пикам кај женети кои во одреден период од денот се сами дома , за да си купам фустанче :fubar::fubar: |( " . Не беше само еднаш , човеков повеќе пати ми пиша и подоцна , за на крај да го отерам у три лепе и да го блокирам скроз ]:)
     
  2. Neophodna

    Neophodna Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 февруари 2018
    Пораки:
    569
    Допаѓања:
    548
    Пол:
    Женски
    Да ми се случило,многу се одвратни таквите мажи
     
  3. Queen8

    Queen8 Популарен член

    Се зачлени на:
    8 февруари 2018
    Пораки:
    4.279
    Допаѓања:
    20.711
    Пол:
    Женски
    Таквите најчесто почнуваат прво со некој комплимент, а потоа ако не наидат веднаш на отпор, истапуваат со предлог. Многу мизерно, секој треба да биде свесен каде и на што алудира, каде му е местото и дали се пронаоѓа на тој левел или не.
     
    На Lovelybaby<3, Недопирлива5 и Aleksandra9999 им се допаѓа ова.