babylove овошни кашички

Дали ви смета див секс?

Дискусија во 'Секс' започната од suGarBaby, 6 март 2010.

 1. suGarBaby

  suGarBaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  178
  Допаѓања:
  111
  Дали ви смета див секс?
  Болии?? :oops:
  Како повеке сакате понежно или погрубо?? :mrgreen:
   
  На zivo му/ѝ се допаѓа ова.
 2. srnicka24

  srnicka24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  356
  Допаѓања:
  39
  sakam sekako i nezno i grubo zavisi od raspolozenie i mesto..inace diviot seks ne mi smeta naprotiv poveke me vozbuduva :D
   
  На ADOKI, LoVeR и ciribiribela им се допаѓа ова.
 3. suGarBaby

  suGarBaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  178
  Допаѓања:
  111
  Ама и повеќе боли?? :)
   
  На zivo му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.492
  Би требало да е кај секого различно!
  Мора да зависи од тоа колку се напалени, расположени и полни со енергија :)
  Не може да се планира див секс како тоа да е деловен состанок. едноставно треба да бидне.
   
 5. ivance5

  ivance5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  171
  Не ми смета див секс, баш ме возбудува...иако ретко го практикувам
   
 6. butterfly89

  butterfly89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  84
  diviot seks bas mi e povozbudvilv i dosega mi se ima sluceno neplanirano ednostavno raspolozenieto vodelo dotamu, a inaku ne boli voopsto
   
  На negledaj и MarcheloGirl им се допаѓа ова.
 7. Kalaaa

  Kalaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 март 2010
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  17
  некогаш така добро ми годи што полудувам од задоволство и после заспивам како бебе :oops: :twisted:
   
  На ADOKI му/ѝ се допаѓа ова.
 8. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  632


  i mene isto taka nekao custvoto e woow!!!
   
  На Elena69221 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Echo

  Echo Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 март 2010
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  98
  Не ми смета див секс, воопшто. Мене па реткост ми е нежен секс. :lol:
  Секогаш сме напалени, од што со нетрпение сме го чекале денот кога треба да имаме секс и секогаш сме како диви животни. И не ми пречи, затоа што е превозбудливо и затоа што секогаш спонтано испаѓа да биде така, а за мене спонтаноста е најбитна. Ретко ме боли, некогаш ако сум за'рѓана, па првите минути додека се навикнам идеме полека, а некогаш и кога имам здравствен проблем. Иначе-закон! :up:
   
  На Nena13, Elena69221 и daence.To им се допаѓа ова.
 10. Melanie

  Melanie Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  556
  Допаѓања:
  76
  Ne mi smeta naprotiv obozavam i toa najveke posle zestoka karanica uffff nema podobar nacin na isfrlanje na nervoza :lol: :lol: :lol: i togas smiruvanjeto e najslatko :D
   
  На Femina...1, daence.To и Renee им се допаѓа ова.
 11. Victorya

  Victorya Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  501
  Ми годи, не ме боли, но не можам да правам споредба меѓу водење љубов и див секс. Ништо не може да се спореди со водењето љубов.
   
  На anichka94, Zumbula и daence.To им се допаѓа ова.
 12. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  14.220
  Допаѓања:
  78.864
  Пол:
  Женски
  Ne mi smeta , bas sakam mnogu e povozbudlivo :D
   
 13. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.826
  Пол:
  Женски
  не, напротив некогаш ми е потребен див секс онака, нешто возбудливо :)
   
 14. budala.sum-pa.sto

  budala.sum-pa.sto Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  565
  Допаѓања:
  191
  кога сум во оволуација сакам и тоа целосно да доминира над мене! ]:)
   
  На ADOKI му/ѝ се допаѓа ова.
 15. free

  free Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2010
  Пораки:
  1.526
  Допаѓања:
  72
  vo globala ne mi smeta, tuku naprotiv me poluduva, no me boli koga ke se zanese i mi gi grize jako bradavicite, eeee togas navistina tolku me bolelo sto imase i kntarefekti, ne da se palam tuku da se iznerviram... zatoa ednas i samar izede :rofl: :rofl: :rofl: inace so zborovi ne razbirase.. :$
   
 16. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  314
  Мене многу ме боли ;(
  а што подразбирате во див секс?
   
 17. eelche

  eelche Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 декември 2009
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  1
  definitivno diviot seks......e poubav i poveke e vozbudliv:)
   
 18. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.283
  Допаѓања:
  50.004
  Пол:
  Женски
  Мене не ми смета, ама очигледно на дечко ми му смета :devil:
   
  На gjoker4e и coki35 им се допаѓа ова.
 19. zverkica

  zverkica Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2010
  Пораки:
  89
  Допаѓања:
  142
  Скоро и да практикувам само див секс, спориот секс не ми е карактеристичен за моите потреби :devil:
   
  На Tamsy му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Shelea

  Shelea Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  3.923
  Допаѓања:
  37.464
  Апсолутно не!
  Дури на моменти ми се случило, онака да си се прашам... Зошто никогаш не сум имала романтично, споро водење љубов со момчето? :P
  Сфаќам дека е до темпераментот, енергијата. И кога сум најуморна, сакам диво да биде.
  Значи, не да премине во перверзија и физичка болка, туку добар, квалитетен сексуален однос полн со напнатост и страст!
  Ах, колку сакам сега да ми е тука љубовта... :devil:
   
  На gjoker4e му/ѝ се допаѓа ова.