Дали ви смета див секс?

Дискусија во 'Секс' започната од suGarBaby, 6 март 2010.

 1. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  626
  па дечко ми си заминува за Шведска па си доаѓа за два месеци :doh:
   
 2. ciribiribela

  ciribiribela Популарен член

  Се зачлени на:
  12 август 2010
  Пораки:
  1.272
  Допаѓања:
  629
  Пол:
  Женски
  Респект за дивиот секс :rock: така свршувам и по трипати за една партија
   
  На ADOKI и Marty666 им се допаѓа ова.
 3. red

  red Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 август 2010
  Пораки:
  480
  Допаѓања:
  121
  Пол:
  Женски
  дефинитивно див секс, поќе ме возбудва, ама во секој случај зависи од ситуацијата :)
   
 4. didija

  didija Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  222
  Допаѓања:
  105
  ДА,ДА,ДА за дивиот секс :) Не велам дека секогаш ми е до див секс дојдено, меѓутоа факт е дека ми е многу поубаво од колку романтичниот, нежниот ... :)
  Сепак во дивиот секс има многу повеќе страст, возбуда.. а сето тоа придонесува за гоооолемо задоволсто ;)
   
 5. suci4ka

  suci4ka Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 септември 2010
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  koj se site tie krajnosti ako sakas kazi da da probaat i drugite
  [mod-kirilica:2a0hsx4h][/mod-kirilica:2a0hsx4h]
   
 6. lovely-girl

  lovely-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2010
  Пораки:
  617
  Допаѓања:
  645
  Пол:
  Женски
  nNe , voopsto ne mi smeta ednostavno go obozavam diviot seks, ednostavno me PALI :D :lol: :lol: , no ne sekogas po sto ponekogas sakam nok pominata i ispolneta so neznosti, strasni baknezi :$....
   
 7. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.713
  Допаѓања:
  5.046
  Пол:
  Женски
  Романтиката ми успева скоро секаде , но не секогаш во кревет . Искрена сум и признавам дека сум љубител на екстремно дивиот секс , посебно оној кој вклучува доминација блага садо - мазо акција . Го сакам сексот и не се срамам да го кажам тоа . Сакам да експериментирам и ризикувам во животот и во постела . Под див секс не подразбирам забрзана пенетрација , тука мислам на забрзано отчукување на срцето,нешто што подига адреналин :$
   
  На Marilyn-Monroe и Queen.S им се допаѓа ова.
 8. Queen.S

  Queen.S Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  607
  Допаѓања:
  374
  Воопшто не ми смета..ме возбудува и пали...Сакам и нежно и емотивно ама во предигра...и додека да влезе..а после го сакам адреналинот, забрзано чукање на срцето,воздишките..абе се се само да е диво :$
   
 9. mime87

  mime87 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  3.910
  Допаѓања:
  6.033
  Пол:
  Женски
  обожавам таков секс последен пат со бифшиот имав толку добар секс со дојде и до самари паѓање :D беше лудо и незаборавно сега кога ќе се сетам незнам дали да плачам или да се смеам :devil:
   
 10. loca23

  loca23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2010
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  5
  хахахахаха миме луда си жими се хахахахаха И јас го сакам дивиот секс...најјако е убедливо...не дека несакам и нежно...ама диво си е диво повеќе пали :D
   
 11. kate-the-great

  kate-the-great Популарен член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  1.473
  Допаѓања:
  1.822
  Зависи до расположението :)
   
 12. sonce777

  sonce777 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2010
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  259
  Пол:
  Женски
  Зависи кога како....една убава вечера во кафанка залиена со алхокол во нас ......после тоа сакам див секс
   
 13. TeddyGrey

  TeddyGrey Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 октомври 2010
  Пораки:
  5.188
  Допаѓања:
  42.856
  Пол:
  Женски
  ^ црвено вино = на див секс
  тоа црвено вино, меѓу нозе ми мава... после тоа ми е најубав сексот !!!
   
  На gjoker4e му/ѝ се допаѓа ова.
 14. lorijana

  lorijana Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 ноември 2010
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  33
  Обожавам што подиво тоа поубо ми е :$
  тоа е добар секс, ретко сакам нежен ,не знам зашо :tmi:
  спонтано,диво грубо до крај и без милост :clap:
   
 15. mime87

  mime87 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  3.910
  Допаѓања:
  6.033
  Пол:
  Женски
  со мојот дечко сегашен имаме предив секс срцето мое е мн.перверзно едноставно не се можи да се има поинаков секс :D колку е луд :* :$
   
 16. pupence.sex

  pupence.sex Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  3
  bas mi odgovara toa mi e kako slag na torta :D me pali me vozbuduva :P zosto da ne ;)

  [mod-kirilica:31yux29i][/mod-kirilica:31yux29i]
   
 17. lady-n

  lady-n Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  1
  WELCOME TO THE CLUB!... и јас исто така не можам да си објаснам зошто, но преферирам див, груб секс. Неостварена секс фантазија ми е секс со садо-мазо игрички. Сега за сега оваа моја скриена желбичка си ја чувам во себе, се надевам еден ден и тоа чудо ќе биде...ммм, едвај чекам! :devil: ]:)
   
  На MadHatter му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Theodora

  Theodora Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2011
  Пораки:
  1.505
  Допаѓања:
  5.559
  Не се ни сеќавам кога последно сум имала друг вид на секс,така да дивиот секс е мој начин на зивот :lol: ,па не се слагам со некои мислења како за емотивниот требало многу емоции,јас си го сакам дечко ми и не мислам дека не ме сака ако имаме налудничаво див секс,каков што си имаме со години!
  Кај мене не зависи од располозение,секогаш кога сум за секс,јас сакам тоа да е адреналински секс-див,на несекојдневни локации,употреба на стимуланси и помагала,пребрза пенетрација,вриштење,гризење,штипење и се‘ што оди со тоа,а сум заборавила да го спомнам :lol: .
   
  На Renee му/ѝ се допаѓа ова.
 19. bonbonka17

  bonbonka17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2011
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  7
  Jas obozavam div seks, poveke me pali.. uff :))
  Pleskanje, kubenje, vikanje.. itn. :)
   
 20. MadHatter

  MadHatter Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2011
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  27
  Див секс е вистински секс! :) Гребење, кубење, плескање,груби зборови, и можеби е за некого претерано и невообичаено но уживам во шамарите,можеби е чудно, но ми претставува задоволство во даден момент.Садо-мазо активности ги обожавам, но имам еден "мал" проблем, дечко ми неке да чуе! :)