Дали ви смета див секс?

Дискусија во 'Секс' започната од suGarBaby, 6 март 2010.

 1. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.908
  Не ми смета , всушност .. ми годи :rock:
   
 2. NoellePage

  NoellePage Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2011
  Пораки:
  910
  Допаѓања:
  1.752
  Мора да е се во мера. Во ред според мене, се додека неговата грубост не му штети на моето здравје
   
 3. priti

  priti Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 август 2011
  Пораки:
  201
  Допаѓања:
  83
  Ноуп :shake: а зошто, има некој на кој му смета? :^) :)
   
 4. N.A.T.A.S.A

  N.A.T.A.S.A Нов член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  650
  Допаѓања:
  475
 5. calliope

  calliope Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2011
  Пораки:
  1.246
  Допаѓања:
  15.573
  Пол:
  Женски
  Без див не правиме муабет бре. :devil:
   
 6. rakce69

  rakce69 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 септември 2011
  Пораки:
  419
  Допаѓања:
  226
  Див ако не е ништо не праиме :D
   
 7. WomanInRed

  WomanInRed Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 мај 2011
  Пораки:
  1.605
  Допаѓања:
  1.596
  Зависи од тоа како се чуствувам ама јас сум нежна по природа така да сакам понежен да биде :)
  И не сакам да изгледа тоа како во порнич (за жал се повише машките го сакаат тоа) :puke:
   
 8. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.030
  СЕКАКО дека НЕ ми смета :lol:
   
 9. Gea

  Gea Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2011
  Пораки:
  1.022
  Допаѓања:
  11.188
  Пол:
  Женски
  Мене ми е премногу страстен.Дивиот секс е најдобар начин да се доживеат сите оние „еротски сценарија“ и фантазии, кои некогаш се плашиме да ги изговориме на глас. Ја менува монотонијата на мисионерската поза и класично водење љубов, едноставно доведува до кулминација, го разбива адреналинот и оргазмот го прави фантастичен.
   
 10. Minnie.Mouse

  Minnie.Mouse Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2011
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  22
  Неее никако баш повеќе ме возбудува ... баш пред некој ден со дечко ми гледавме филм сами .. романтика итн.. и да бидам искрена не го догледавме филмот ... незнам точно што ни стана :angel: но бевме толку многу напалени :D така што дивиот секс беше неизбежен и притоа тоа беше најубавиот секс досега .. така да едно големо ДА за див секс :l:
   
 11. LilBaby

  LilBaby Популарен член

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  3.459
  Допаѓања:
  7.881
  Какво сметање бре, добредојден е :D
   
 12. divnaa123

  divnaa123 Активен член

  Се зачлени на:
  24 март 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Да прашам нешто, имам долга врска и нормално дека имаме односи со дечко ми ама не сум задоволна онака не се задоволувам како што треба... :$
   
 13. lady.com-mm

  lady.com-mm Активен член

  Се зачлени на:
  13 март 2012
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  5
  Значи вака divnaa123 според мене тоа не е некој си проблем само треба да седнеш на некој искрен и отворен муабет со дечкоти и да му кажеш дека сакаш да направиш со негова помош некој измени во сексот.....Предиграта има многу голема улога во тоа какво е задоволството ....можеби треба да смените некој работи,незнам пробајте ....Со Среќа :)
   
 14. malata1992

  malata1992 Активен член

  Се зачлени на:
  6 април 2012
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  2
  уф баш е убаво и задоволувачко... јас го практикувам секако не секогаш ама до сега ми е онака баш секси...иако сум слушала дека така може да дојде до повреда на матката доколку пенисот е преголем хаха
   
 15. princessofthedark

  princessofthedark Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2010
  Пораки:
  1.018
  Допаѓања:
  141
  зависи некат порубо некат подиво. Пред добивање несакам грубо ме боли многу.
   
 16. badem4e

  badem4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 април 2011
  Пораки:
  332
  Допаѓања:
  136
  Пол:
  Женски
  Оууу неее никако :D баш со дечко ми пред некој ден си лежевме демек ни се спие ова она и не знам што му стана кога ме фати уфффф ај да не пишувам повеќе и онака вечерва не се гледаме :D
   
 17. iloveyou29

  iloveyou29 Queen of beauty

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  5.381
  Допаѓања:
  29.504
  Пол:
  Женски
  Кај мене во врска со понежен или погруб секс зависи до расположение
  Некогаш сакам груб , некогаш нежен ;)
   
 18. tarzan

  tarzan Нов член

  Се зачлени на:
  30 јули 2010
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  12
  Понекогас е поинтересно набрзинка
   
 19. meU

  meU Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  2.633
  Допаѓања:
  3.020
  Еднаш кога си го побарав овој вид на секс јас си знам како ми беше наредните два часа :lol:
  Добро мислам дека ние претеравме со должината на траење, сепак треба според мене по кратко да трае, зошто станува напорно.
  Инаку дефинитивно сум повеќе за ваков, него нежен и романтичен(досаден и монотон ми станува) :$
   
 20. PeachGirl

  PeachGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  745
  Допаѓања:
  1.718
  Пол:
  Женски
  Никако не смета..повеќе пали..барем кај мене ;)