Дали ви смета див секс?

Дискусија во 'Секс' започната од suGarBaby, 6 март 2010.

 1. Ilusionist

  Ilusionist Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  752
  Допаѓања:
  1.906
  Бидејќи сум енергична по природа. Дефинитивно дивиот повеќе ми се допаѓа. И плус ако сум се напила некоја чашка алкохол, совршено!
  Но, некогаш знаеме и емотивен секс да имаме...уживам и во тој!
   
 2. Palestinec

  Palestinec Нов член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2012
  Пораки:
  138
  Допаѓања:
  15
  аууу...див секс........апење,гребење,врискање, стискање.....и.т.н......обожавам........мммммммммммммммммммммм
   
  На sakamdasumsreknabar1 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Sexybaby86

  Sexybaby86 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 март 2012
  Пораки:
  3.133
  Допаѓања:
  60.440
  Пол:
  Женски
  Големо ДА за див секс! Дефинитивно е повозбудлив од емотивниот секс, вријат хормони до даска! Го сакам дивиот секс со сите пропратни моменти како гризење, кубење, плескање (spank me моментот ми е посебно омилен), а и многу сакам кога јас сум on top ]:) И ви се молам, читав на претходните страни, кои ви се тие глупости дека ако имам див секс со дечко ми, значи дека не ме сака? Bitch please :^)
   
  На gjoker4e, IvaSand и IvannaT им се допаѓа ова.
 4. Palestinec

  Palestinec Нов член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2012
  Пораки:
  138
  Допаѓања:
  15
  ауууу...тоа спанкот го изумив....плескање...закон.........
   
 5. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.188
  Допаѓања:
  16.686
  Пол:
  Женски
  Не ми смета, тоа си е личен избор, кој како сака нека се секса, не навлегувам во туѓа интима :lol:

  Зависи масичката дали има остри ивици или марици. :rofl:

  Често и грубата обработка знае да биде привлечна.
   
 6. UnknownLadyDi

  UnknownLadyDi Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2012
  Пораки:
  390
  Допаѓања:
  947
  и јас сум за див секс.. јако ее нема што :D потење ауф ...
   
 7. IviA

  IviA Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  217
  Допаѓања:
  24
  Воопшто не ми смета , многу ме возбудува ...... :P :$ и многу често го практикувам :lol:
   
 8. ISKUSEN1

  ISKUSEN1 Нов член

  Се зачлени на:
  27 мај 2012
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  7
  А јас баш таква барам :$
   
 9. Ivi05

  Ivi05 Активен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2012
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  29
  auu go obozavam .. sakam sto emozno pogrub .. pleskanje piskanje stiskanje auff...ahh go obozavammmmmmmmmmm
   
 10. swinger

  swinger Активен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  1
  Колку е подив толку е подобро,затоа си чувам камшик дома :D
   
 11. sakamdasumsreknabar1

  sakamdasumsreknabar1 Активен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2012
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  5
  Уживам и јас мммммммммммммммм
   
 12. ISKUSEN1

  ISKUSEN1 Нов член

  Се зачлени на:
  27 мај 2012
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  7
  Последната со која тоа сум го правел имаше потреба од неколку денови за закрепнување.И беше воодушевена. Претходните немале слух за нејзината потреба , така и на таков начин.
   
 13. xepi.iiiii

  xepi.iiiii Активен член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  3
  Секако дека не.............зарем има нешто подобро
   
 14. plavka89

  plavka89 Активен член

  Се зачлени на:
  5 август 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  najprvo zdravo na site,nova sum tuka:) redovno ve citam i obozavam femina,ama sega prv pat pisuvam nesto,sakam da Ve prasam,zosto ednostavno neznam sto da pravam,dolgo vreme nemav decko,a so toa znaci deka nemav ni seks,pred 1 mesec vrska i pred 2 dena prv pat imavme seks,no toj e premngu grub vo seksot obozava grub seks,ne div-citajte ubavo grub,znaci jas sum romanticen tip,sakam neznosti,no znam i jas ponekogas da zdivam,ama toa negovoto e preterano,saka da mava da udira do bolka,po teloto po gazot,pa i shamari,saka i jas da go udiram -pleskam po zadnikot ama so seta sila,ednostavno go pali toa da tepa ,da me vlece za kosa dodeka imame seks,nekako toa mene mi e nastrano kako sadomazo ke mu dojde toa,so mislite vie za toa?
   
 15. tea19

  tea19 Активен член

  Се зачлени на:
  31 јули 2012
  Пораки:
  95
  Допаѓања:
  23
  Ако ти се допаѓа на тебе практикувајте си садомазо.. ама ако не, верувај тешко да го смениш.. можеш да пробаш да разговарате и да пробате понежно, ама тешко така дека двете страни ќе бидат еднакво задовол(е)ни затоа што тој сака едно, на тебе ти треба друго..
   
 16. plavka89

  plavka89 Активен член

  Се зачлени на:
  5 август 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  епа тоа е проблемот што мене не ми се допаѓа ,не ме пали нешто што ме повредува ме боли ме измачува едноставно,он сака секс од типот он е главниот кралот,јас потчинетата слугинка робинка и да прави што сака со мене,тоа мене воопшто не ми се допаѓа,нормално сум му кажала дека јас сакам див секс понекогаш ама не и секс кој те доведува до болка ,а тој вика па зошто не си имала до сега така ти е чудно,јас сум имал многу пати со сите претходни девојки и тие сакале така,неможам да го сфатам,и сега искрено ми е страв дури за наредниов пат кога ке имаме секс,не е моментално тука 2-3 дена и умирм од страв кога ќе си дојде ,а да му раскинам зарди ова незнам стварно што да правам.....
   
 17. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.909
  Ти ако не сакаш нешто никако не треба да го правиш тоа заради него само. Ако можеш да му кажеш дека не сакаш до таа мера да е груб кажи му, а ако ни тоа не иде, јас да сум на твое место ќе избегавам некое време секс да имам за да сфати.
   
 18. tea19

  tea19 Активен член

  Се зачлени на:
  31 јули 2012
  Пораки:
  95
  Допаѓања:
  23
  ^^ Воопшто немој да трпиш, што порано подобро, мораш да му кажеш и да побарај од него да биде внимателен, ама доколку не се промени ништо подобро за тебе остави го ако пружаш отпор може да биде и опасно, сега неможам да знам конкретно но генерализирам па знаеме сите како завршуваат таквите случаеви.. тоа што не по твоја желба ти го прави е на некој начин искористување насилство и силување.. или пробај да ги поправиш работите или бегај од таму. а за тоа дека на неговите бивши им се допаѓало, можеби да навистина има луѓе кои уживаат во тоа, ама можеби само трпеле од страв или сл.
   
 19. plavka89

  plavka89 Активен член

  Се зачлени на:
  5 август 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  ви благодарам на советите,ама за тоа да го променам изгледа тешко ќе биде,вајда неможам да ви ја доволам сликата,со поблаги зборови,зошто не сакам да бидам вулгарна,но сега ќе ви пишам слободно,сепак темава е див секс нема срам,:) значи најпрво започнуваме секс со многу малку предигра што мене страшно ме нервира тоа,ама ај нема веза,и одиме на чинот и он нема милост,во кучешка поза ме мава,значи буквално ме тепа луѓе,ме удира по задникот со сета сила прсти ми се познаваат,по градите не ме фаќа онака како што треба што викаме ,,пофаќа,, туку ми ги удира силно,додека имавме еднаш он кога беше врз мене и ми удри двапати шамар и јас се изненадив и се налутив и вика тоа ме пали така сакам во креветот јас да сум главниот шеф,крал а ти мојата потчинета слугинка која ќе ги извршува моите наредби,инаку типов мој е 21година,а јас 23 години,и нон-стоп ми праќа некои клипчиња и видо клипови со таков секс садомазо ,за ова само на една другарка кажав и она ме советува да му раскинам и вика дека е болен во главата,и на вас сега што ви пишувам зошто навистина и ми е срам на некој да кажам да побарам совет,јас сум имала долга врска 3-4 години сме пробувале и разни пози значи ама вакво нешто само во порно филмови имам видено,а најинтересно е што и тој сака јас да го малтретирам во сексов незнам ја во такво нешто не уживам незнам што да правам,а што туку почнавме врска,во друшто е супер,океј дечко забавен,ама во кревет е лудак...
   
 20. tea19

  tea19 Активен член

  Се зачлени на:
  31 јули 2012
  Пораки:
  95
  Допаѓања:
  23
  Тоа е многу повеќе од див секс, штом не ти е убаво остави го кога веќе тој толку несрамежливо и веднаш ти ја покажал таа своја особина сигурно нема намера да се промени.. Сексот е многу битен во врската ти и да правиш пауза за инает ќе ви создаде други проблеми.