Дали водите свој личен дневник?

Дискусија во 'Канта' започната од sugarlips, 8 јуни 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sugarlips

  sugarlips Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2014
  Пораки:
  682
  Допаѓања:
  789
  Пол:
  Женски
  Дали водите свој личен дневник?Дали имате ваква навика да запишувате што ви се случувало?
  Јас да.Секогаш кога имам слободно време пишувам.
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.877
  Допаѓања:
  54.080
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.