1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали во сексот мислите на бившите партнери?

Дискусија во 'Секс' започната од girl.23, 23 март 2012.

 1. girl.23

  girl.23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2011
  Пораки:
  2.129
  Допаѓања:
  1.798
  Баш ме интересира. :$ :$ :$

  Дали при сексуалните односи со најновиот партнер ви доаѓаат мисли за сексот со бившиот партнер? :?:
   
 2. kukle2

  kukle2 Активен член

  Се зачлени на:
  21 март 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  Не, воопшто. Сексот со дечкото ми е убав, а бившиот не ми доага ни на крај памет.
   
  На female.3 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Balint

  Balint Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2011
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  61
  Пол:
  Женски
 4. kikikikirika

  kikikikirika Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2011
  Пораки:
  2.012
  Допаѓања:
  4.469
  Пол:
  Женски
  Аууу на улица нејкам да ги сретнам а камоли на секс да мислам на нив. Не не не таков убав чин не дозволувам да ми го расипуваат дегени од минатото.
   
 5. girl.23

  girl.23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2011
  Пораки:
  2.129
  Допаѓања:
  1.798
  Јас имам само еден бивш, ама сцена на филм да гледам, не сакам, ама само тој ми доаѓа во мислите... ;( ;( ;( Така е, кога толку ќе се поврзиш со некоја личност. :worried:
   
 6. Lola-M

  Lola-M Популарен член

  Се зачлени на:
  16 ноември 2011
  Пораки:
  416
  Допаѓања:
  536
  Ако на сред љубовна екстаза мислам на бившиот- тука нешто лошо смрди и опасно не штима :!:
  Не, никогаш не ми паднал на памет во таа ситуација ни бившиот,ни комшијата, ни колегата, ни гранапџијата, ни механичарот за колата....
  Не сум јас некоја светица, далеку од тоа :)
  Само, во такви моменти едноставно заборавам на целиот останат свет....
   
 7. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.609
  Допаѓања:
  4.380
  Пол:
  Женски
  Мислам на други глупости , а бившиот ни на крај памет не ми паѓа
   
  На Iceboy му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Thebestone

  Thebestone Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2012
  Пораки:
  183
  Допаѓања:
  63
  haha,ne tresete gluposti kakva vrska imaat bivsite so seksot so segasniot?? :?:
   
  На didi1982 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Nedzhla

  Nedzhla Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2012
  Пораки:
  202
  Допаѓања:
  96
  недај боже да го мислам ке го задавам маж ми после ке треба да се убиам за таква стока местото во штала не е не па у мојте мисли :rofl:
   
 10. Saya

  Saya Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  1.190
  Допаѓања:
  5.550
  Да мислам, кога сакам да си го одложам оргазмот.

  Мислам на тоа како се забрзува мојата цеваница кон неговото меко меѓуножје и му ги прави кајгана. А кајгана не ме пали.

  :angel:
   
 11. princessofthedark

  princessofthedark Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2010
  Пораки:
  1.018
  Допаѓања:
  148
  само еднаш ми се случи да помислам. Иначе не мислам на ништо едноставно си уживкам :)
   
 12. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  12.522
  Допаѓања:
  72.393
  Пол:
  Женски
  Не. Што има да мислам, тој е ништо во споредба со овој. :lol:
   
  На the drummer му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Lana del Rey

  Lana del Rey Активен член

  Се зачлени на:
  31 јули 2015
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  135
  Пол:
  Женски
  Ahaha si mislam ponekogash na mojot prv decko :lol: mi doaga spontano.
   
 14. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.511
  Допаѓања:
  10.355
  Пол:
  Машки
 15. cavalli

  cavalli Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2016
  Пораки:
  653
  Допаѓања:
  1.604
  Пол:
  Женски
  Не,не ни се трудам да помислам на бивши ..