Дали вреди да се бориш за љубов?

Дискусија во 'Канта' започната од Ulata, 30 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ulata

  Ulata Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2011
  Пораки:
  369
  Допаѓања:
  100
  Дали вреди да се бориш за љубо...до каде сте вие спремни да отидете само за бидите заедо??
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.973
  Допаѓања:
  47.893
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.