1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали гледате ''Comedy Talk Shows'' и кое ви е омилено?

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од Barby112, 5 јуни 2016.

 1. Barby112

  Barby112 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2016
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  51
  Пол:
  Женски
  Многу сакам да гледам ''ComedyTalk Shows'' како: Ellen Show, The Tonight Show, Live With Jimmy Kimmel,Conan,Graham Norton Show, Late late night with James Corden, Alan The Chatty Man etc. Најиспиративно ''Talk Show'' и омилено ми е на - Ellen- бидејќи жената е толку хумана, дарежлива, добра,забавна,голем комичар,а пред се многу талентирана и успешна жена која не се плаши од нејзината сексуална определба и е во брак со жена ( што јас немам ништо против тоа бидејќи секој бира како ќе си го живее животот, но тоа е веќе друга тема) таа е исто така и продуцент и актер. Има помогнато на милиони луѓе на кои што никогаш не ни помислиле дека ќе добијат такво нешто како паричен надоместок,коли,куќи,многу други изненадувања, откриени таленти на млади деца итн. Еве ви линк погледнете дел од нејзината хуманост во ова видео: [​IMG] [​IMG] [​IMG]