Дали да продолжам или не ?

Дискусија во 'Сингл' започната од Emmie, 3 април 2011.

 1. cvetce93

  cvetce93 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2011
  Пораки:
  1.434
  Допаѓања:
  572
  Од се ова, позитивно што можеш да извлечеш е дека е искрен со тебе! Ало девојко, отворено ти кажал дека те сака само за секс, само кога него ќе му се присака. Ти мислиш дека не вредиш и не заслужуваш да имаш покрај себе некој што стварно ќе те сака во секоја доба од денот? Ако е така тогаш слободно продолжи со него и биди му секс играчка за задоволување на неговите потреби.
   
 2. Regina.Phalange

  Regina.Phalange Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 февруари 2020
  Пораки:
  223
  Допаѓања:
  972
  Пол:
  Женски
  Леле ова какви сеќавања ми врати. Учев во ППА, памтам кога одевме со автобус во Лазо хахахахха, престара тема али ете и тоа е запишано на фемина. Неверојатно:angel: