1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали да се мувам?

Дискусија во 'Канта' започната од Elen4e2000, 16 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Elen4e2000

  Elen4e2000 Активен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Здраво! Јас имам 12 години и сакам па ве порашам вас, повозрасните дали треба да се мувам на 12 год?
   
 2. CIA

  CIA Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2011
  Пораки:
  1.525
  Допаѓања:
  3.029
  Немаше потреба од нова тема,има овакви слични теми каде што можеш да го поставиш прашањето :) .
  Иначе совет од мене,девојче ајде какви машки уште сега,го имаш цел живот за да се замараш со нив,уживај си додека можеш,и мала си,да,има време коа да научиш да се шлапаш :D
   
 3. AngelOfArh

  AngelOfArh Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 септември 2011
  Пораки:
  17.648
  Допаѓања:
  95.730
  Пол:
  Женски
  Не ми се верува еј, дефинитивно децава отишле у неповрат, на 12 си играв со куклата уште бре дете, и шиев фустани, а ти прашуваш за мување. Кое оделение си уствари? 5-6? Дете, врати се на лектирите и не туку ми изводи. Дефинитивно форумов треба да биде во најмала рака за над 14, ова е невозможно и неверојатно :x
   
 4. T.e.d.d.y

  T.e.d.d.y Популарен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2011
  Пораки:
  1.552
  Допаѓања:
  8.263
  Пол:
  Женски
  Ај леле се срамам луѓе. Јас поголема од нив се немам мувано, а тие се мувале. :(
  Девојче твоите знаат шо дете чуваат дома. У осталом подобро прашај ја мајкати, барем ќе дознаеш каде ќе спиеш извесно време. ;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.