1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали да се мувам?

Дискусија во 'Канта' започната од Elen4e2000, 16 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. Elen4e2000

    Elen4e2000 Активен член

    Се зачлени на:
    16 декември 2012
    Пораки:
    1
    Допаѓања:
    0
    Здраво! Јас имам 12 години и сакам па ве порашам вас, повозрасните дали треба да се мувам на 12 год?
     
  2. CIA

    CIA Популарен член

    Се зачлени на:
    17 мај 2011
    Пораки:
    1.525
    Допаѓања:
    3.029
    Немаше потреба од нова тема,има овакви слични теми каде што можеш да го поставиш прашањето :) .
    Иначе совет од мене,девојче ајде какви машки уште сега,го имаш цел живот за да се замараш со нив,уживај си додека можеш,и мала си,да,има време коа да научиш да се шлапаш :D
     
  3. AngelOfArh

    AngelOfArh Форумски идол

    Се зачлени на:
    26 септември 2011
    Пораки:
    17.643
    Допаѓања:
    95.694
    Пол:
    Женски
    Не ми се верува еј, дефинитивно децава отишле у неповрат, на 12 си играв со куклата уште бре дете, и шиев фустани, а ти прашуваш за мување. Кое оделение си уствари? 5-6? Дете, врати се на лектирите и не туку ми изводи. Дефинитивно форумов треба да биде во најмала рака за над 14, ова е невозможно и неверојатно :x
     
  4. T.e.d.d.y

    T.e.d.d.y Популарен член

    Се зачлени на:
    27 ноември 2011
    Пораки:
    1.552
    Допаѓања:
    8.263
    Пол:
    Женски
    Ај леле се срамам луѓе. Јас поголема од нив се немам мувано, а тие се мувале. :(
    Девојче твоите знаат шо дете чуваат дома. У осталом подобро прашај ја мајкати, барем ќе дознаеш каде ќе спиеш извесно време. ;)
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.