1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали девојка ми е трудна!?

Дискусија во 'Канта' започната од Tito, 26 јуни 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Tito

  Tito Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Ме интересира дали некој знае да ми каже, имавме односи за време на менструација и свршив во неа.. Дали е можно да остане бремена!?
   
 2. Lollypop.Girl

  Lollypop.Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  1
  hahaha nikako :) Nema shaaaansiii :D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.